Futbols: Kļūst par Vidzemes čempioniem 4

Vidzemes novada sporta spēļu sacensības futbolā skolu jaunatnei četrās vecuma grupās notika Staicelē un tur piedalījās tās komandas, kuras uzvarēja sava rajona sacensībās.

 

Valkas rajonu vecāko zēnu (A) grupā pārstāvēja Valkas ģimnāzija, arī B grupā sacensībās arī piedalījās šās skolas komanda, C grupā rajonu pārstāvēja Sedas vidusskola, bet D grupā Staicelē nepiedalījās neviena Valkas rajona komanda.

 

A grupā pavisam startēja četras komandas: Cēsu 2. vidusskola, Valkas ģimnāzija, Valmieras Pārgaujas ģimnāzija un Staiceles vidusskola. Uzvarēja staicelieši. Par otro vietu valcēnieši ļoti sīvā cīņā ar Cēsu vidusskolu zaudēja 3:2, tātad palika trešajā vietā.

 

Komandā spēlēja Klāvs Pāvuliņš, Raimonds Pāvuliņš, Juris Ivanovs, Matīss Šauja, Aigars Naglis, Jānis Oļehnovičs, Mārtiņš Orskis, Jānis Paulītis un Andrejs Cibulis.

 

Lielisku sniegumu B grupā demonstrēja Valkas ģimnāzisti, uzvarot visās trijās spēlēs. Komandai pasniedza Vidzemes kausu. Uzvaru kaldināja Edgars Maļcevs, Sergejs Kozlovs, Artis Kazaks, Raivis Graņics, Mārtiņš Beiša, Elvis Freimanis, Emīls Pauders, Edijs Vīksna un Dzintars Teteris.

 

 

Sporta skolotājs Andris Dainis akcentē komandas pārdomāto spēles stilu. Jo īpaši viņš izceļ S. Kozlova un E. Maļceva darbību laukumā. Tas bija vizuāli baudāms futbols. Nenoliedzami, ka komandas veidošanā liela nozīme ir futbola treneriem Valērijam Kriviņam un Ivaram Meļķim. "Acīmredzami, ka futbolam Valkā un Smiltenē ir vērojama augšupeja," secina A. Dainis.

 

C grupā Sedas jaunie futbolisti palika piektajā vietā.

Komentāri 4

Zigis.

Vidzemes čempionāts futbola vēl tikai notiek, nepareizs ir virsraksts, jo tikai izcīnīta 1. vieta vidzemes zonā starp skolu komandām.

pirms 13 gadiem, 2008.05.13 13:44

Observer

Diemžēl,un ne jau pirmo reizi,atkal parādās raksta autora pilnīga nekompetence sportā un futbolā.Vidzemes čempionāts futbolā jauniešu grupās notiek no 16.aprīļa līdz 15.oktobrim.Sīkāk tā gaitu un rezultātus var skatīt www.vidzemesfutbols.lv .Tā kā vēl nevienā grupā nekādu čempionu nav.Šajā gadījumā ir tikai Vidzemes novada sporta spēļu skolu jaunatnes komandām laureāti.Tas tomēr rangā ir zemāk kā Vidzemes čempionāts,bet bez tā vēl ir arī Latvijas Jaunatnes Futbola līgas čempionāts A un B (pēc meistarības)grupās.Tiesa dažās grupās Vidzemes čempionāts ir kā LJFL zona,kuras uzvarētāji iekļūst finālturnīros.

pirms 13 gadiem, 2008.05.13 14:28

Pekonens

Jā, jā...
Valkas ģimnāzija tur tika tikai tādēļ, ka Smiltene tādos salātu mačos nespēlē :D
Tā, ka nav te jāizceļ, ka stiprākās komandas no katra rajona :D

Vispār šitos rakstus vajadzētu aizliegt, jo tādas stulbības raksta par Valkas futbolu !!!

Ceru, ka būs drīz raksts par to kā Valka pazaudēja jaunajiem valmieriešiem 2.līgā....
Un viņi vēl par pirmo līgu sapņo ?? :D:D

pirms 13 gadiem, 2008.05.18 21:32

Pekonens

Kā jau teicu :D ...
Nav nekas rakstīts par to kā Valka pakāš mazajai Valmierai...

pirms 13 gadiem, 2008.05.22 13:36

Sports