Futbols: Labāko trijniekā - smiltenieši 12

Sestdien Smiltenes sporta hallē 10 komandas no Latvijas un Igaunijas sacentās starptautiskā turnīrā bērniem telpu futbolā "Smiltene Winter Cup 2009".

 

Laukumā izgāja 1997. gadā dzimušo zēnu komandas. Uzvarēja futbola kluba "Valmiera" jaunie futbolisti. Pārējās vietas godalgotajā trijniekā aizņēma mājinieki Smiltenes sporta skolas audzēkņi, kurus trenē Andis Rozītis.

Otro vietu izcīnīja komanda "Smiltenes BJSS II", trešo vietu - "Smiltenes BJSS I".Vēl turnīrā sacentās jaunie futbolisti no Valkas, Gulbenes, Balviem, Priekuļiem un Igaunijas pilsētām Tartu un Elvas.

Nākamās spēles turnīrā "Smiltene Winter Cup 2009" Smiltenes sporta hallē notiks šo sestdien, 31. janvārī. Sacentīsies 1995. gadā dzimušo zēnu komandas. Spēļu sākums - pulksten 10.00.

Komentāri 12

Ivis

Kādā secībā tad aiz pirmā trijnieka sarindojās pārējās komandas ?

pirms 12 gadiem, 2009.01.27 19:31

līdzjutējs

Visu var redzēt smiltenesfutbols mājas lapā, bet - 1v. Valmiera; 2v.Smiltene 98 ; 3v Smiltene 97; FC Elva(igaunija) ; Balvi ; Valka ; Priekuļi ; FC SK-10(igaunija) ; Gulbene ; Santos(igaunuija).

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 08:46

IJ

Panākumi ir viena lieta, cita kā tie tiek sasniegti. Ja treners tumši sarkanā sejas tonī mežonīgi brēc uz bērniem, tad jādomā tomēr par viņa psiholoģisko atbilstību amatam.
Saprotu savu puiku, kurš negrib trenēties pie Rozīša.

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 13:06

Ha ha

Tad neved viņu tur!
Tu paskaties labāk, kas ir sasniegts! kaut vai arī ar bļaušanu !
Kas par respektu, pat pieaugušo komanda viņu respektē un neuzdrošinās viņam iebilst...
Tad acīmredzot nav vietas tavam puikam šajā komandā.
Ir Valkā komanda, kas tur pa lejasgalu sitās un tur arī ar viņiem auklējas, tur var vest...

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 13:22

vecāks

Piekrītu, vārguļiem nav vietas sportā! Tač ne visi būs futbolisti, bet sports norūda raksturu!
Visu dienu biju klāt sacensībās un brīnos, kad vēl tik mierīgi visu uztvēra Rozītis !
Ja bērnam 5 mim. laikā 5x saka vienu un to pašu bet viņš iespītējas un neklausa, tad vaina nav trenerī bet ģimemēs, kurās bērns uzvedas tā pat un vecāki uz to nereaģē!
Un panākumus mēs visi gribam, tad reneris labs.
Būsim paškritiski pret saviem bērniem un vai pie mūsu neizdarītiem darbiem audzināšanā vainīgs ir treneris?

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 14:34

nākotne

piekrītu ''ha ha'' - ar attieksmi negribu pie šitā un negribu pie tā neviens nekur tālu netiek, personīgi zinu 99% džekus kas patreiz trennējas pie Rozīša un kautkā neatceros ka tie kas grib ko sasniegt būtu aizgājuši laimi meklēt kur citur...citi piemēri nav tālu jāmeklē....piem. ļoti cienījamās Adāvičas kundzei arī zinu ka raksturiņš nebija nekāda dieva dāvana un paskaties ko sasniedza smiltenes jaunieši, bet kad audzēkņi izaug par cilvēkiem ar mugurkaulu tad nāk un saka paldies. Un lai tik džeki turās un neapstājas pie sasniegtā, un sasniegts viņu vecumā nav maz.....

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 14:43

acs

Sportā,tajā skaitā arī futbolā, svarīgs ir rezultāts.Nopietns rezultāts nekad netiks sasniegts darbojoties veselības grupas vai hobija līmenī.Tas,kas pēdējos gados ir sasniegts Smiltenes jauniešu futbolā nav nekāda nejaušība,bet gan mērķtiecīga un nopietna darba rezultāts.kur vislielākie nopelni ir tieši Andim un Oskaram,protams,malači ir arī paši puiši un viņu vecāku atbalsts un ieguldījums.Tā,ar nopietnu darbu ielikti futbola spēles pamati te vēl nav nekad.Rezultātā jau arī 15 un 16 gadīgie spēj līdzīgi spēlēt ar pieredzējušākajiem pieaugušajiem.Vēl pāris gadu un būs arī sakarīga pieaugušo komanda.Futbols ir komandu spēle un tur nevar darīt to kas tik ienāk prātā,tāpēc tad kad vajag noder arī skaļāk pateikts padoms un nevajag no mušas uzpūst ziloni.

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 18:20

IP

Visiem gudrīšiem: ārzemēs šādā vecumā bērni tikai rotaļājas ar futbola bumbu; bet pieaugušo vecumā Latvijas izlasi apspēlē pat Luksemburga. Latvija pasaules reitingā ieņem vietu otrajā simtā. Secinājums: kamēr pie mums treneri turpinās strādāt ar vecām - diktatoriskām padomju, bērnus pazemojošām metodēm, būsim tur kur esam. Pieļauju, ja treneris sacensībās vēl būtu izmantojis beisbola nūju, komanda ierindotos pirmajā vietā. Tad prieks vecākiem būtu vēl lielāks.

pirms 12 gadiem, 2009.01.29 20:37

vecis

Patīk palasīt šos rakstus. Rakstītāji,pārlasiet savus rakstus pēc gadiem desmit-divpadsmit. Tad Jūs sapratīsiet kādas stulbības esiet rakstījuši.

pirms 12 gadiem, 2009.01.29 20:59

ne1

IP
Tev nav pilns kalendārs!!! Pilnīgi visu esi sadzejojis galīgi garām....gan par Latvijas vietu FIFA rangā gan par to, kā notiek treniņprocesi ārzemēs...Rotaļas vajadzīgas, lai bērnam radītu interesi...parādās interese - jāņem lietu nopietnāk!!

pirms 12 gadiem, 2009.01.29 21:42

to IP

izklausās ka IP pats ir izlīdis no padomju diktatoru demagoģijas vienā teikumā kļūdoties vairākas reizes, pats neko nezinot konkrēti bet sagramstoties k-kādu pa kaktiem dzirdētu informāciju....10-12gadus veci džeki rotaļājas ar bumbu? - tu pats vai pati kādu turnīru ārzemēs esi apmeklējis gudrīt, tur redzēto tevis piesaukto ārzemju komandu spēle sen pēc rotaļām neizskatās.....un rotaļāties nevienam nav aizliegts, kas grib to darīt tādā līmenī - to arī dara savā pagalmā vai veselības grupā, bet kas grib ko vairāk- tie iet uz BJSS, neviens viņus tur aiz kājas iekšā nevelk un ķēdē nav piesējis, - bet neesmu redzējis ka kāds bēgtu, ja nu vienīgi atradīsies kāds činkstētājs kuram nekur nav labi...

pirms 12 gadiem, 2009.01.30 08:53

Ha ha

Piekrītu visiem iepriekšējiem komentāriem, izņemot IJ !!!
Rotaļas līdz 20 gadu vecumam bija pie Dergača, bet tagad viss notiek normālā audzināšanā!
Un gribi teikt, ka savu puiku 11 vai 12 gados ved arī uz poda ??
Nezinu gan vai īsti 4./5.klasē jāspēlē "pirtiņa deg" vai tomēr jātrenējas nopietni!!

Un par to reitingu, paskaties kāda izlase ir piemēram Latvijas U-19 !! Viņi Euro kvalifikācijā Itāļus izģērba!!! Vienīgi mūsu lielās izlases trenerus vajadzētu nomainīt, jo tie tiešām ir ijāpadomju stagnāti. Izdarīt kā Krievijā- atlaist visus vecos un paņemt jaunos! Un to mēs paši redzējām, kā spēlē krievi!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.01.31 09:30

Sports