Futbols: Latvijas kauss gaida īpašnieku 4

Svētdien Latvijas kausa izcīņas futbolā FK "Valka" pirmajā cīņā ar 6:1 sagrāva Pļaviņu "Dolomītu".

Komandai ir labs potenciāls,

bet vajadzīgs laiks saspēlei

Pļaviņiešu treneris Imants Siliņš, tuvojoties spēles beigām, komentāros bija atturīgs. Viņš atzina, ka šis ir tikai sākums un komanda vēl nav iespēlējusies. Ir pietrūcis sagatavošanās darba, turklāt uz Valku neatbrauca trīs pamatsastāva spēlētāji. "Bija grūti. Būtu atbraucis uzbrukuma līderis, varētu cerēt uz valcēniešu aizsardzības līnijas izraustīšanu. Ar rezervistiem spēlēt nav viegli," atzīst I. Siliņš.

FK "Valka" viceprezidents Māris Rungulis domā, ka komanda jaunajai sezonai ir sagatavojusies normāli. Protams, galvenais būs valsts čempionāts, kas sāksies 1. maijā ar spēli izbraukumā. Pavisam sportistiem jāaizvada 10 spēles izbraukumā un tikpat daudz savā laukumā. "Pašlaik redzams, ka komandas sastāvā ir daži jauni spēlētāji un nepieciešams laiks, lai viņi tajā iekļautos.

Jo īpaši pirmajā puslaikā pietrūka saspēles," uzskata M. Rungulis. Vārtu gūšanas iespēju bija daudz. Otrajā puslaikā komandai izdevās labāk sakārtoties uzbrukumā. Tiesa, pretiniekiem rezervistu soliņš bija ļoti īss. Valcēniešiem iespējas bija lielākas, jo rezervē bija astoņi futbolisti. Komandas menedžeris Ivars Meļķis atzina, ka komandas dalībnieki dzīvo dažādās pilsētās un saspēlei laika pietrūcis.

FK "Valka" spēlējošais treneris Agnis Kārkliņš teic, ka vajadzēja iesist vēl vairāk. "Mūsu pārsvars bija acīmredzams. Jo īpaši pirmajā puslaikā neveicās ar vārtu gūšanu, un tas radīja lieku nervozitāti," analizē treneris. Otrā puslaika sākumā izdevās iesist ātrus vārtus un tad arī komanda sāka spēlēt atraisītāk.

Spēles iznākums kļuva skaidrs, un abas komandas vēlējās maču beigt pēc iespējas ātrāk. A. Kārkliņš domā, ka nākamā kausa izcīņas spēle būs grūtāka, jo ar katru kārtu pretī stājas aizvien stiprāka komanda. Šādos turnīros neko nevar paredzēt, jo izloze lielā mērā ir laimes spēle.

Komentāri 4

skatītājs

Malači valcēnieši, patika Valkas komandas spēle ! Lai jums veicas arī turpmāk !!!

pirms 13 gadiem, 2008.04.21 17:15