Futbols: Līderos izvirzās “8CBR/Ieviņa” 1

Aizvadīta pirmā kārta Smiltenes novada čempionātā telpu futbolā pirmajā līgā. Astoņu komandu konkurencē uzvarēja komanda "8CBR/Ieviņa".

 

"Piepildījās organizatoru prognozes, jo spēku samēri un komandu meistarība bija līdzīga," atzīst Smiltenes futbola kluba "Abuls" prezidents Uldis Rudzītis.

Viņš secina, ka šoreiz daudz ko izšķīra komandu pieredze, saliedētība un rezervistu soliņa garums. Katra vienība aizvadīja piecas spēles (tās garums - 22 minūtes). Skatītājiem bija interesanti, jo vairākkārt uzvarētājs kļuva zināms tikai spēles galotnē.

Sacensību organizatori par intriģējošāko atzīst fināla maču, kurā sacentās komandas "FK Valmiera" un "8CBR/Ieviņa". Pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 3:3. Tāds pats tas saglabājās arī papildlaikā, tāpēc visu izšķīra soda sitieni.

 

Tikai pēc septītās sitienu sērijas noskaidrojās, ka ar rezultātu 6:5 uzvarējusi komanda "8CBR/Ieviņa". Valmierieši ierindojās otrajā vietā. Trešo vietu izcīnīja komanda "Meža saimnieks/SAMS", ar rezultātu 9:0 uzvarot komandu "Kvartāls" no Valmieras. Pārējās vietās ierindojās: 4. "Kvartāls", 5. "BJSS/Abuls 1", 6. "Branti", 7. "Matīši", 8. "BJSS/Abuls2".

Otrās kārtas mači pirmās līgas komandām telpu futbolā notiks 24. janvārī. A grupā spēlēs: "8CBR/Ieviņa", "Kvartāls", "BJSS/Abuls 1" un "BJSS/Abuls 2". B grupā sacentīsies: "FK Valmiera", "Meža saimnieks/SAMS", "Branti" un "Matīši".

Komentāri 1

Sports