Futbols: Mājinieki finālā netiek

Sestdien un svētdien Smiltenē kļuva zināms, kura rajona komanda pārstāvēs Vidzemes reģionu Latvijas 2. Olimpiādes valsts posma sacensībās futbolā.

 

Sacentās jauniešu (1986.- 1990. dzimšanas gads) komandas no Rīgas, Ogres, Limbažu, Valkas un Valmieras rajona. Pārliecinošāko sniegumu rādīja Ogres rajona komanda, iegūstot ceļazīmi uz valsts finālsacensībām.

 

Otrajā vietā - Rīgas rajona futbolisti, trešajā vietā - Valmieras rajona komanda. "Diemžēl Valkas rajona komandai, kura bija komplektēta uz Smiltenes komandu bāzes, nācās atzīt pretinieka pārsvaru," informē Smiltenes futbola kluba "Abuls" prezidents Uldis Rudzītis. Mājinieki nospēlēja neizšķirti ar Limbažu rajona komandu, bet pārējās spēlēs zaudēja.

 

"Brīžiem pietrūka veiksmes. Uzskatāmi varēja redzēt, ka pietrūkst tehniskās meistarības labu uzbrukuma momentu realizācijā, kā arī bija nepiedodamas kļūdas aizsardzībā," rajona komandas spēli komentē U. Rudzītis.

 

Spēles skatījās arī Latvijas Olimpiskās komitejas un Latvijas Futbola federācijas pārstāvji, atzīstot, ka Smiltenes stadiona mākslīgais segums ir kvalitatīvs un piemērots liela mēroga sacensību rīkošanai futbolā.

Sports