Futbols: Neizšķirts iznākums ir taisnīgs 4

Šajā sezonā visas spēles paredzamas vienlīdz grūtasSvētdien Valkas stadionā notika FK "Valka" spēle ar Ogres futbolistiem valsts čempionāta ietvaros. Pēc spēles treneri atzina, ka varēja uzvarēt gan viena, gan otra komanda.

 

Ogrēniešu treneris Jānis Cīrulis atzina, ka šoreiz lielā karstuma un bezgaisa dēļ bija grūti spēlēt. Arī mākslīgā seguma laukums viesiem esot neierasts, jo lielākoties nākas cīnīties dabīgā seguma (zālāju) stadionos. "Mums it kā bija teritoriāls pārsvars, bet tajā pašā laikā varējām arī zaudēt. Rezultāts 1:1 ir atbilstošs spēlei un tam sastāvam, kurš spēja Valkā ierasties," komentē treneris.

 

 

Otrā puslaika vidū viņš devās laukumā, cerot mainīt spēles gaitu. Neizdevās, lai gan pāris reižu bumba satricināja valcēniešu vārtu pārliktni un stabu. J. Cīrulis skaidro, ka šajā situācijā viņa komandai galvenais ir nezaudēt. Nozīmīgs ir katrs saglabātais punkts. Komandā ir problēmas - vadošo spēlētāju traumas un eksāmenu laiks vidusskolas beidzējiem. Čempionāts ir tikko sācies. Vairāk vai mazāk punktus ir zaudējušas visas komandas. Pēc zaudētajiem punktiem ogrēnieši ir līderi.

 

Arī valcēniešu treneris Agnis Kārkliņš atzina, ka spēle noritēja līdzvērtīgi, tāpēc neizšķirts ir godīgs. Viņš ir pateicīgs visiem puišiem, kuri lielajā karstumā spēli spēja izturēt līdz beigām. Vienīgos vārtus valcēniešu labā guva Vadims Ķimarovs otrā puslaika sākumā.

 

Nākamo spēli FK "Valka" aizvadīs izbraukumā Ķekavā. Tā būs nozīmīga spēle, jo pretinieks ir spēcīgs. A. Kārkliņš uzskata, ka šajā čempionātā visas spēles būs grūtas, jo komandas ir spēkos līdzīgas.Komandas menedžeris Ivars Meļķis piebilst, ka līdzīgā sastāvā komanda spēlējusi gan Ādažos, gan Priekuļos un tāpēc jūtoties diezgan droši.

Komentāri 4

-------------

UZSLAVĒJAM VALKU, VIŅI MANLIEKAS IR RAJONA "STIPRĀKĀ KOMANDA"

pirms 13 gadiem, 2008.06.05 13:34

fans FK Valkas

Domāju,ka beidzot ir kārtīgs treneris(Agnis Kārkliņš) FK Valka,tāpēc arī komanda sāk spēlē.Vakar ar SK UPESCIEMS 2:2. Valkā nav kārtīga vārtsarga.

pirms 13 gadiem, 2008.06.07 09:49

Aivars

Jā,ar vārtsargiem Valkā ir problēmas lielas.Ja Vadims Sadkovskis nestāv,tad komanda iet pa ničiem.SKAT www.Vidzemesfutbols.lv

pirms 13 gadiem, 2008.06.07 09:54

smiltenietis

Kamēr FK "Valka" nebūs izveidota piramīda (bērni-jaunieši-pieaigušie) NORMĀLAS KOMANDAS NEBŪS!!!!! No kurienes tad ņemt spēlētājus - nekam nevajadzīgus valmieriešus? vai igauņus?

pirms 13 gadiem, 2008.06.09 13:20

Sports