Futbols: Otrajā spēlē – neizšķirts

Savu otro spēli Latvijas 2. līgas čempionātā futbolā Vidzemes reģionā aizvadījuši FK "Valka" futbolisti, kuri 9. maijā savā laukumā tikās ar līgas jaunpienācējiem FK "Aizkraukle" futbolistiem. Rezultāts 3:3.

Spēles sākums veiksmīgāks padevās valcēniešiem. Līdz spēles 14. minūtei rezultāts bija jau 2:0 viņu labā. Abus vārtus guva komandas kapteinis Jānis Jurģis. "Jāteic gan, ka šī nebija viņa veiksmīgākā spēle vārtu momentu īstenošanā, vēl piecas reizes vienatnē pret pretinieku vārtsargu bumba tīklā nenokļuva," vērtē komandas menedžeris Ivars Meļķis.

FK "Aizkraukle" futbolisti atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem. Vienā no tādiem kļūdījās valcēniešu centra aizsargs, un viesi panāk 1:2.

Otrajā puslaikā turpinās valcēniešu izgājieni viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu, bet nekā. Aizkrauklieši savas izdevības garām nelaiž un panāk 2:2. Rit jau papildlaiks, un uz pretinieku vārtiem tiek piespriests 11 metru soda sitiens, ko precīzi izpildīja Konstantīns Belovs. Rezultāts 3:2. Šķiet, ka spēle tā arī beigsies, bet pretinieki pēdējā uzbrukumā ar stūra sitienu panāk 3:3.

Nākamo spēli FK "Valka" aizvadīs 17. jūnijā Rīgā, tiekoties ar pērnā gada līgas čempionvienību FK "Alberts".