Futbols: Sajūta, ka ir zaudēts 2

Vidzemes 2. līgas čempionāta spēlē FK "Valka" savā laukumā uzņēma FK "Alberts" no Rīgas un nospēlēja neizšķirti - 1:1.

"Lai gan spēle beidzās neizšķirti, tomēr neatstāj sajūta, ka esam to zaudējuši. Pirmais puslaiks aizritēja ar mūsu komandas pārākumu, jo spēli kontrolējām. Pretinieki veidoja atsevišķus pretuzbrukumus, taču mūsu aizsardzība bija uzdevumu augstumos," komentē treneris Agnis Kārkliņš.

Otrā puslaika sākumā precīzi sita Māris Antons, un šķita, ka nebūs īpašu problēmu izcīnīt uzvaru. Liktenis bija lēmis citādi. Otrā puslaika vidū lielā burzmā valcēniešu vārtsargs kapitulēja. Treneris teic, ka valcēnieši joprojām sirgst ar veco vainu - izdevību iesist ir daudz, taču tās netiek izmantotas.

FK "Valka" ir arī problēmas ar sastāva stabilitāti. Pirms spēles ar FK "Alberts" darba meklējumos ir devies komandas kapteinis Sergejs Kozlovs tāpēc komanda cīnījās 11 vīru sastāvā, izslēdzot iespēju izdarīt spēlētāju maiņas. Domājams, ka čempionāta 2. aplī piedalīsies vēl astoņi spēlētāji, kuri dažādu iemeslu dēļ nav piedalījušies pēdējās piecās spēlēs.