Futbols: Un atkal piedzīvoti zaudējumi 1

Latvijas 2. līgas čempionātā futbolā Vidzemes reģionā 30. maijā FK "Valka" futbolisti izbraukumā Ikšķelē tikās ar "OSC/FK-33" no Ogres.

Kā jau pierasts, spēles sākumā vairāk uzbrūk valcēnieši un jau 5. minūtē rezultātu varēja atklāt Mareks Cibuļskis, diemžēl mazliet pāri vārtiem. 20. minūtē viņš neizmanto vēl vienu ļoti asu piespēli gar vārtiem. "Ir prieks, ka futbolists pēc izlaistās pērnās sezonas pēc traumas izārstēšanas sāk atgūt sportisko formu," priecājas menedžeris Ivars Meļķis.

Spēles 29. minūtē lieliski spēlējošo valcēniešu vārtsargu Klāvu Pāvuliņu pēc atkārtota sitiena pārspēj E. Kārkliņš un 0:1. Lai arī piedzīvots zaudējums, komandas biedri pēc spēles uzslavēja savu vārtsargu par lieliski aizvadīto spēli.

Pirms tam valcēnieši ar 1:4 zaudēja Ropažu futbolistiem.Nākamo spēli FK "Valka" savās mājās aizvadīs 6. jūnijā pulksten 14.00, tiekoties ar SK "Upesciems".

Komentāri 1

chirbrix

shii sezona ir norakstita kautgan var jau ari pilni saprast to jo lielaka dalja no speletajies spej maksimums nospeeleet 1 puslaiku ieskaitot trenneri... bet nu trennerim jau labaak zinaat :D un arii ejos skatiities speeles uz Valkas stadionu nepatiik tas kaa Ivas komandas menedzeris kko bljaustaas no manas un peec zaudeetajiem vaartiem spljaudaas un laabaajaas... taa jau nenopelniisi bonusus kluba prezidenta aciiis...

pirms 12 gadiem, 2009.06.03 18:38