Futbols: Uzvar komanda “Mēs par Igu” 2

Svētdien, 15. maijā, deviņas komandas sacentās par futbola kluba "Smiltene" kausu. Smiltenieši atsaucās Latvijas Futbola federācijas aicinājumam, sarīkojot Futbola dienu.

Šogad Latvijas Futbola federācijai aprit 90 gadu, ko atzīmēja 15. maijā, daudzviet valstī organizējot futbola mačus, informē futbola kluba (FK) "Smiltene" valdes loceklis Uldis Rudzītis.

Smiltenē spēles notika stadionā pie Tepera ezera. Ieradās deviņas entuziastu sastādītās komandas no Smiltenes un Valkas novada, - vairāk nekā 100 spēlētāju.

Katrā komandā spēlēja seši cilvēki. Uz trijiem laukumiem tika aizvadītas pavisam 24 spēles.

Uzvarēja un FK "Smiltene" kausu saņēma smilteniešu komanda "Mēs par Igu", kuras kapteinis bija Igors Teremko. Otrajā vietā - "Rīgas iela", trešajā vietā - hokeja kluba "Skorpions" komanda. U. Rudzītis uzteic arī komandu "Pēdējā pietura", kurā gandrīz visi spēlētāji bija no smilteniešu Bogdānovu ģimenes. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma balvas un Latvijas Futbola federācijas diplomus.

"Apsveram līdzīgas sacensības sastādītajām komandām rīkot arī vasaras vidū ar vienu vai divām kārtām, līdzīgi kā ziemas sezonā," piebilst U. Rudzītis.

Turpinās arī spēles lielajā futbolā, Latvijas čempionāta otrajā līgā Vidzemes zonā. Aizvadītās nedēļas nogalē savās mājās komanda "Smiltene/BJSS" uzvarēja komandu FK "Priekuļi" ar rezultātu 2:1. Vārtus iesita Jānis Rubenis un Kristaps Rakštelis, informē komandas treneris Andis Rozītis. Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs šo sestdien izbraukumā Ērgļos.

Komentāri 2

ir kkur pieejams detalizētāks apraksts par 7dienas spēlēm?

pirms 9 gadiem, 2011.05.18 01:11

Sports