Futbols: Valcēnieši uzvar pērnā gada čempionu

Notikušajā futbola mačā pret FK "Vecais Alberts", kas ir pērnā gada Vidzemes 2. līgas labākā komanda, valcēnieši izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0.

"Nospēlējām vāji un rezultāts to parāda. Daži futbolisti uz šo spēli nevarēja ierasties, turklāt neparādījām visu, ko varējām," skaidro komandas kapteinis Kristiāns Girvičs.

Viņš atzīst, ka kaut cik labi spēle izdevās otrā puslaika pirmajā pusē. Tie, uz kuriem šajā spēlē bija liktas cerības, tās neattaisnoja.

Jautāts, kā viņš vērtē savas komandas spēli šajā sezonā, kapteinis apstiprina, ka no līderiem pērn šajā sezonā komanda pagaidām ir atkritusi uz sesto vietu. Tāpēc par izdevušos to nekādi nevar nosaukt.

Drīzāk tā ir izgāzta. "Kaut ko domāsim, mainīsim sastāvu, lai izpildītu sezonas sākumā pieņemto minimumu - iekļūt pirmajā trijniekā. Pašlaik izskatās, ka to būs grūti izpildīt," stāsta K. Girvičs.

FK "Valka" spēlējošais treneris Agnis Kārkliņš uzskata, ka panākumu palīdzēja gūt ātri iesistie vārti pirmajā puslaikā. "Īsti vēl nesaprotu - vai nu mēs labi spēlējām, vai pretinieki ātri nolūza," tūlīt pēc spēles sacīja treneris.

Šoreiz izdevusies plaša spēle, tāpēc pretiniekiem nācās daudz skriet, kas, protams, sportistus ātri nogurdina. Agnis priecājas par rezultātu, taču atzīst, ka vārtus varēja gūt ievērojami vairāk. "Ja tā turpināsim, tad arī panākumi neizpaliks," rezumē treneris.

Vārtus valcēniešu labā guva  Jānis Jurģis, Mareks Cibuļskis un Georgs Kurgelia.

Nākamo spēli savā laukumā valcēnieši aizvadīs ar Ogres SC-FK-33.

Fotoreportāžu skatīt šeit!

Sports