Futbols: Valkā sezonu atklāj ar uzvaru

22. martā FK "Valka" futbolisti veiksmīgi aizvadīja pārbaudes spēli futbolā, tiekoties ar Latvijas futbola čempionāta 1. līgas debitantiem FB "Gulbene 2005" komandu.

Lai arī nepārtraukti sniga, tomēr Valkas pilsētas stadiona laukums bija lieliskā stāvoklī. Līdzīgajā spēlē gulbeniešu uzbrucējs bija ātrāks par valcēniešu vārtsargu Klāvu Pāvuliņu un tehniski pārmeta viņam bumbu 0:1. "Brīžiem futbola laukumā uzbangoja diezgan ass, bezkrompomisa futbols, jo īpaši valcēniešu izpildījumā," vērtē komandas menedžeris Ivars Meļķis.

Otrajā puslaikā valcēniešu rindās tika veiktas divas maiņas, un tas arī padarīja viņu sniegumu daudz pievilcīgāku. Puslaika vidū pēc kārtējā valcēniešu uzbrukuma precīzs sitiens padevās Sergejam Pavlovam - 1:1. Uzbrukuma smailē kā parasti ļoti aktīvs bija Jānis Jurģis, kurš arī panāca komandai labvēlīgu iznākumu - 2:1.

Pirms jaunās, 2008. gada sezonas, gatavojoties Latvijas 2. līgas čempionātam futbolā, 29. martā FK "Valka" futbolisti piedalīsies "Warrior" kausa izcīņā Valgā, kur viņu pretinieki otrajā apakšgrupā būs JK "Tarvastu", "Lotus" un FK "Valmiera".

Spēlē ar gulbeniešiem valcēniešu rindās uz pārbaudi bija aicināti četri jauni spēlētāji, savukārt turnīrā Igaunijā spēkus izmēģinās vēl pieci. Komandas vadība cer, ka gadījumā, ja viss izdosies kā iecerēts, tad komandas sasniegumi būs labāki nekā pērn.