Futbols:Visi gatavojas čempionātam 1

Sestdien Valkas stadionā notika četru futbola komandu turnīrs, kurā katra komanda ar katru spēlēja 30 minūšu ilgu maču. Šajā turnīrā piedalījās arī 1. līgas vienība no Gulbenes.

 

"Valkā neesam pirmo reizi. Mums patīk šeit organizētie turnīri, un tas ir derīgs sagatavošanās posms pirms Latvijas pirmās līgas čempionāta," uzskata FB "Gulbene 2005" valdes loceklis Arnis Martusevičs.

 

Šogad gulbenieši piedalīsies arī Latvijas olimpiādes atlases turnīrā. Komanda pirmajā līgā šajā sezonā ir atgriezusies pēc daudzu gadu pārtraukuma. Diemžēl pašlaik seši spēlētāji ir guvuši traumas un tie uz Valku neatbrauca. Sezona sāksies 1. maijā un turpināsies līdz novembra sākumam.

 

Arī FK "Valka" treneris Agnis Kārkliņš šo turnīru uzskata par sagatavošanās posmu jeb ģenerāltreniņu jaunajai sezonai. "Puiši nospēlēja labi un izpildīja to, ko viņiem ieteicu. Pretinieks bija spēcīgs. Man šķiet, ka komandas bija līdzvērtīgas," pēc spēles ar gulbeniešiem sacīja A. Kārkliņš. Viņš uzskata, ka valcēniešiem psiholoģiskas priekšrocības deva gūtie vārti.

 

 

Abām komandām bija vairākas izdevības mainīt rezultātu, taču nesekmīgi, un spēle tā arī beidzās ar 1:0. Vārtus guva Mareks Rudzītis. Jautāts, vai komandai ir pozitīva darbības programma, lai nākamgad spēlētu pirmajā līgā, treneris atbildēja, ka viss ir iespējams, taču pašlaik grūti paredzēt, kā viss iegrozīsies. "Mums ir tuvi piemēri, ka tas ir izdarāms. Pirmajā līgā spēlē gan Smiltenes, gan Gulbenes komandas. Kāpēc lai arī Valka nebūtu šajā kompānijā?" jautā spēlējošais treneris.

 

SK "Upesciems" prezidents Alvis Zīriņš ar savu komandu šajā turnīrā piedalās otro reizi un atzīst, ka Valkā ir teicama turnīra organizācija un tas lieti noder pirms jaunās sezonas oficiālajām spēlēm. Abas komandas spēlē otrajā līgā, un starp tām ir izveidojušās draudzīgas saites. "Arī spēles allaž notiek korekti. Mums te patīk," atzīst A. Zīriņš. Viņš pirms spēlēm sacīja, ka komanda vēlas pārbaudīt vairākus jaunus spēlētājus un noteikti cīnīsies par uzvaru. Tā arī notika - komanda izcīnīja pirmo vietu, atstājot aiz sevis valcēniešus, gulbeniešus un FK "Priekuļi".

 

FK "Valka" abas pārējās spēles pabeidza ar rezultātu 0:0. Valcēniešu rindās atkal redzējām trīs jaunas sejas. "Komanda kopumā atstāja labu iespaidu," vērtē menedžeris Ivars Meļķis. Futbolisti viņam dzimšanas dienā sagādāja lielu pārsteigumu, uzdāvinot futbola kreklu ar uzvārdu un 50. numuru.

 

19. aprīlī Valkas stadionā notiks FK "Valka" pārbaudes spēle ar FS "Gauja" no Valmieras.

 

Komentāri 1

!!!

Kā tad, Valka un pirmajā līgā :D
Par to viņi var aizmirst :D

pirms 13 gadiem, 2008.04.19 20:54

Sports