FK “Smiltene/ BJSS” sestdien aizvadīs mājas spēli pret 1. līgas debitanti “RTU”

Sestdien, 23. aprīlī, pulksten 15:00 Smiltenes stadionā norisināsies komanda.lv 1. līgas čempionāta 4. kārtas spēle, kurā vietējais futbola klubs “Smiltene/ BJSS” uzņems “RTU” komandu. Uz gaidāmo spēli aicināti visi Smiltenes novada sporta līdzjutēji.

Trīs kārtas aizvadītas komanda.lv 1. līgas čempionātā. Turnīra tabulas galvgalī vispārliecinošāko sniegumu šobrīd rāda “Rēzeknes FA” komanda, kas izcīnījusi trīs itin pārliecinošas uzvaras. Bez zaudējumiem cīnās arī “Valmiera Glass”, un SK “Babīte”.

“Smiltene/ BJSS” vienība, kuras sastāvu veido tikai vietējie spēlētāji, aizvadījusi divas spēles. Pirmajā no tām ar 0:7 tika ciesta sakāve pret rēzekniešiem, kamēr pirmajā cīņā savu skatītāju priekšā, parādot lielisku cīņas sparu un labi izmantojot savas iespējas uzbrukumā, Smiltenes komanda cīnījās neizšķirti 2:2 ar “Skonto” vienību, kuras mērķis ir uzvara čempionātā. Divus vārtus Raimonda Dūmiņa un Anda Rozīša vadītās komandas sastāvā guva Edgars Jansons, bet atzīstamu sniegumu demonstrēja visa komanda.

Šo sestdien smilteniešiem gaidāma sezonas otrā mājas spēle. Lielās talkas dienā Smiltenē viesosies 1. līgas debitanti - Rīgas Tehniskā universitāte. Līdz šim rīdzinieki, kuras sastāvu pamatā veido 1999. gadā dzimušie “Skonto” futbola centra jaunie spēlētāji, kā arī vairāki pieredzējuši futbolisti, izcīnījuši divas uzvaras un vienu reizi cīnījās neizšķirti. Pēdējās kārtas spēlē “RTU” ar 1:0 pārspēja “Ogri”. 

“Smiltene/ BJSS” spēli aizvadīs ar tādu pašu sākumsastāvu, kā pret “Skonto”. Vārtos redzēsim Dagni Sauso, aizsardzību stiprinās Dairis Zariņš, Eduards Veģeris, Eduards Deičs un Dāvis Gaigals. Vidējā līnijā darbosies Kristers Puriņš, Ramonds Dūmiņš, Eduards Stīpnieks un Dāvis Rutks, bet priekšējā līnijā spēlēs Elvis Teremko un Edgars Jansons.

Spēles sākums sestdien gaidāms pulksten 15:00. Uz gaidāmo cīņu, lai atbalstītu mājinieku komandu, aicināts ikviens sporta līdzjutējs. 


Futbols