Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada futzāla čempionāta 4.noslēguma posma apskats 3

23.02.2014. notika atklātā Smiltenes novada futzāla čempionāta 4.noslēguma posms.  Uz posmu ieradās 9 komandas.


Komandas pēc iepriekšējā posma rezultātiem tika sadalītas A grupā (Skorpions, CSKA, Variņi, SBJSS) un B grupā (SK Spēks, Smiltene-1, Smiltene-2, FC Warrior, Ranka).  Kopumā abās grupās bija ļoti spraigas spēles par iekļūšanu ¼ finālā. No A grupas izkļuva CSKA, un Smiltenes BJSS. Neveiksmīgs posms izvērtās Variņu un Skorpions komandām, kas neizkļuva no grupas. Skorpions komanda, neizkļūstot no grupas, sarežģīja sev iespējas cīnīties par 1-3.vietu. 


Arī B grupā norisinājās ļoti interesantas spēlēs, no grupas izdevās izkļūt SK. Spēks un FC Warrior, kas demonstrēja ļoti labu sniegumu šajā posmā. Neveiksmīgs posms izvērtās Smiltene-1, Smiltene-2 un Ranka komandām. Pirmajā pusfināla spēlē tikās CSKA un FC Warrior. Veiksmīgāki izrādījās viesi no Igaunijas, kas jau spēles sākuma daļā izvirzījās vadībā ar 4:0, Smiltenes CSKS komanda spēja samazināt starpību līdz 3:4, taču uzvaru nosargāja FC Warrior. 

Otrajā pusfināla spēlē tikās SK. Spēks un SBJSS, spēle bija interesanta. Pieredze uzvarēja un SK. Spēks droši tika finālā.Spēlē par 3-4.vietu tikās Smiltenes CSKA un SBJSS, spēle beidzās ar rezultātu 3:1 un Smiltenes CSKA uzvaru.Finālā tikās SK. Spēks, kas visas posma spēles aizvadīja ļoti pārliecinoši, un FC Warrior, kas spēja pirmo reizi aizkļūt līdz posma finālam.  

SK. Spēks vairāk uzbruka un centās veidot ātru saspēli, lai gūtu vārtus, FC Warrior vairāk aizsargājās un atbildēja ar pretuzbrukumiem. Spēles lielāko daļu izvērtās līdzvērtīga cīņa, taču spēles beigās SK. Spēks spēja realizēt savas iespējas un izcīnīt 1.vietu posmā. 

Smiltenes futzāla čempionāta 2013./2014. kopvērtējums

Nr.

Komanda

Punkti

Vieta

1

SK. Spēks

9.p.

1.vieta

2

Smiltenes CSKA

16.p.

2.vieta

3

Skorpions

16.p.

3.vieta

4

FC Warrior

18.p.

4.vieta

5

SBJSS

19.p.

5.vieta

6

Smiltene-1

20.p.

6.vieta

7

Variņi

25.p.

7.vieta

8

Ranka

30.p.

8.vieta

9

Smiltene-2

30.p.

9.vieta


Kopvērtējumā uzvarēja SK. Spēks komanda, kas demonstrēja pārliecinošu sniegumu visos posmos. Otrai un trešais vietai bija vienāds punktu skaits pēc visiem posmiem, un, tikai izvērtējot pēc papildus kritērijiem, otro vietu izcīnīja Smiltenes CSKA, trešie Skorpions.

Čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Elvis Teremko no Smiltenes CSKA komandas.Šī gada čempionāts izvērtās ļoti aizraujošs, jo komandas bija ļoti līdzvērtīgas un katra spēle bija interesanta. Paldies komandām par dalību čempionātā un vēlu veiksmi vasaras sezonā.Paldies atpūtas parkam „Lācītes” par atbalstu Smiltenes futzāla čempionāta 2013./2014. rīkošanā.

Komentāri 3

Liene

Dažas bildes ir vienkārši garastāvokli uzlabojošas!!! :D Paldies fotogrāfam! :)

pirms 5 gadiem, 2014.03.02 08:24

to Liene

Patiešām,bildes kā bildes.Varbūt Jūs to domājat ar izsmieklu...

pirms 5 gadiem, 2014.03.03 12:41

Futbols