Smiltenes tehnikuma futbolistēm – pirmā vieta

Smiltenes tehnikuma jaunietēm AMI SK 26. sporta spēļu zonas sacensībās telpu futbolā – 1. vieta.

Sacensībās piedalījās komandas no piecām Vidzemes reģiona profesionāli izglītojošām skolām - Rīgas Stila un modes profesionālās vidusskolas, Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas, Rīgas Valsts tehnikuma, Valmieras tehnikuma un Smiltenes tehnikuma.

“Visās pirmajās trīs spēlēs vinnējām. Līdz ar to pirmā vieta apakšgrupā bija nodrošināta,” notikumus komentē Smiltenes tehnikuma sporta darba organizators Leons Peļņa. “Sacenšoties ar Rīgas Valsts tehnikumu, rezultāts bija 3:0. Pēc tam sekoja spēle ar Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas komandu. Tajā uzvarējām ar rezultātu 3:2. Trešajā spēlē ar rezultātu 2:0 uzvarējām Rīgas Stila un modes profesionālo vidusskolu. Vienīgais zaudējums – spēlē ar Valmieras tehnikumu, rezultāts – 0:2.

Uz laukuma gadījās arī dažādi kuriozi. Vienus vārtus zaudējām, bumbai atsitoties pret meiteņu kājām... Citā spēlē viena no meitenēm pēkšņi palēcās un noķēra bumbu ar rokām, dodot pretiniecēm iespēju izpildīt 7 m soda sitienu.

Sacensībās īpaši pārsteidza Kristīnes Zivtiņas meistarība. Viņa, sākot spēli, divus vārtus pēc kārtas guva no laukuma centra.”

Leons Peļņa atzīst, ka uzvara nav nākusi negaidīti. “Arī aizvadītaja sezonā Smiltenes tehnikuma jaunietes izcīnīja pirmo vietu Vidzemē. Tiesa, droši jau nekad neko nevar zināt, jo skolu komandu pamatsastāvs katru gadu mainās. Tikai divas no komandas jaunietēm – Kristīne Zivtiņa un Maija Zaksa spēlē jau ceturto gadu. Uz viņām var paļauties kā uz komandas pamatspēlētājām. Vēl kā vienu no komandas līderēm noteikti jāmin Dārta Āboliņa. Taču futbols ir komandas sporta veids, kurā liela nozīme savstarpējai sadarbībai. Tāpēc par panākumiem jāsaka paldies arī citām meitenēm.”

11. maijā Smiltenes tehnikuma jaunietes kopā ar otrās vietas ieguvējām – telpu futbolistēm no Valmieras tehnikuma dosies uz republikas finālsacensībām Rīgā. 


Futbols