Smiltenes telpu futbola čempionā 2.līgas pirmais posms

11.12.2016 Blomes psk. Sporta zālē norisinājās Smiltenes telpu futbola čempionā 2.līgas pirmais posms, piedalījās astoņas komandas (Fk Smiltene, Smiltenes CSKA veterāni, X-Team, Skorpions, Namejs, Veterāni, Fk Wannabe, Zellis). 

Komandas tika sadalītas divās grupās A un B. A.grupā visas spēles uzvarēja Skorpions komanda un izcīnīja grupā pirmo vietu. Kā otrie no grupas izkļuva Fk Smiltene komanda. No B.grupas izkļuva Smiltenes CSKA veterāni un Zellis komandas. Spēlē par 5.-6.v. X-Team komanda ar 1:3 zaudēja Fk Wannabe. Spēlē par 7.-8.v Veterānu komanda 2:1 uzvarēja Namejs komandu. 

Pirmajā pusfināla spēlē Smiltenes CSKA veterāni ar 6:1 uzvarēja Fk Smiltene komandu. Otrā pusfinālā spēlē Zellis ar 4:1 uzvarēja Skorpions komandu. Spēlē par 3.-4.v Fk Smiltene uzvarēja Skorpions komandu 4:0. Posma finālspēlē Zellis uzvarēja Smiltenes CSKA veterānu komandu ar 3:0.

Pēc pirmā posma rezultatīvākais ir I.Gailis (Smiltenes CSKA veterāniem) ar 7 vārtu guvumiem, R.Kreituris (Skorpions) 5 un M.Kozlovskis (Zellis) 5.

Smiltenes telpu futbola čempionāta 2.līgas otrais posms norisināsies 08.01.2017. Smiltenes sporta hallē 9:00.

Futbols