Vidzemes 2. līgas futbola čempionāta labākie spēlētāji

Noslēdzies Latvijas Otrās līgas futbola čempionāts. Šogad čempionāts norisinājās trīs posmos: pirmā posma, otrā posma un trešā posma sacensības.

Jāteic, ka Vidzemes reģiona 2. Līgā bija nedaudz neparasts reglaments: 14 komandas tika sadalītas divās grupās – Austrumu un Rietumu. Labākās divas no katra reģiona izspēlēja savā starpā nelielu turnīru, saglabājot savstarpējās spēles, un tika noskaidrots Vidzemes spēcīgākās komandas statuss, savukārt pārējās – izspēlēja divas spēles ar attiecīgās vietas pretējās grupas komandu. 

Futbola klubs “Valka/Valmiera” piedalījās Vidzemes reģiona Austrumu grupas pirmā posma sacensībās, kuras organizēja reģionālās organizācijas un sacensības notika no 2016. gada aprīļa un līdz 26. septembrim. Visas spēles ir izspēlētas, rezultāti ir apkopoti un nominēti 2016. gada sezonas labākie komandu spēlētāji. Kopumā tika izveidotas 9 nominācijas, kurās vērtēja spēlētājus un 1 komandu kopvērtējuma nominācija.

Par rezultatīvāko spēlētāju FK “Valka/Valmiera” tika atzīts Ralfs Apsītis, uzvarot nominācijā “Labākais vārtu guvējs” ar čempionātā gūtajiem 26 vārtiem. Savukārt spēlētājs Bruno Bērziņš tika godināts “Labākā pussarga” nominācijā.  Par vērtīgāko spēlētāju Latvijas 2. līgas futbola čempionāta futbola klubā “Valka/Valmiera” tika atzīts Mārtiņš Dubro. 

Nominācijā “Nedisciplinētāko spēlētāju TOP 7” FK “Valka/Valmiera” spēlētāji Ralfs Apsītis, Mārtiņš Dobro un Vairis Velme attiecīgi ierindojās 2., 4. un 7. vietās, par spēles pārkāpumiem gūstot dzeltenās un sarkanās kartītes. 

Nominācijā “Komandu disciplinārais TOP 14” FK “Valka/Valmiera” ieņem 11 vietu, čempionātā saņemot 32 dzeltenās un 2 sarkanās kartītes. 

LFF Vidzemes Futbola Centra vadītājs Andis Rozītis saka paldies komandām par interesantām un saistošām spēlēm, novēl labu atpūtu, uzkrāt spēkus un gaida atkal tikšanos 2017. gada sezonā!

Futbols