Vidzemes telpu futbola čempionāta pirmā kārta

10.12.2016 Smiltenes tehnikuma sporta zālē norisinājās Vidzemes telpu futbola čempionāta pirmā kārta. Čempionātā piedalās sešas komandas SK Spēks (Valmiera ), Elektronams (Smiltene), SMFK Zellis (Gulbene), Valmieras GLASS Via (Valmiera), Smiltenes vidusskola (Smiltene), Kvartāls (Valmiera).

Šogad čempionā ir vairākas izmaiņas salīdzinot ar iepriekšējajiem gadiem, tiek spēlēts ilgāks spēles laiks (2x20), tiek ierobežots skaits reižu cik var atspēlēt atpakaļ bumbu vārtsargam, vienā kārtā netiek aizvadītas vairāk par divām spēlēm katrai komandai vienā dienā, tiek izspēlēts viens aplis pēc kura pēdējā kārtā tiek izspēlēts fināls un tiek uzzinātas čempionāta godalgoto vietu ieguvušās komandas. Visas šīs izmaiņas ir veiktas atbilstoši telpu futbola noteikumiem, lai uzlabotu spēļu kvalitāti un ļautu komandām sasniegt aizvien augstākus mērķus.

Pirmās kārtas rezultāti: Elektronams 8:1 Kvartāls, SK Spēks 5:5 Smiltenes vsk., Elektronams 5:3 SMFK Zellis, Valmiera GLASS Via 3:3 Kvartāls, SMFK Zellis 2:2 Smiltenes vsk.


Pēc pirmās kārtas rezultātiem var redzēt, ka komandām ir ļoti līdzīgs spēku samērs ar dažiem izņēmumiem. Katra spēle ir ļoti saspringta un galarezultātu nosaka tas kā katra komanda spēj izmantot savas iespējas. Ļoti  grūti ir prognozēt komandu vietu sadalījumu čempionāta noslēgumā.

Paldies Smiltenes tehnikuma direktoram A.Miezītim par iespēju aizvadīt pirmo čempionāta kārtu Smiltenes tehnikuma sporta zālē.

Nākamā čempionāta kārta notiks 14.01.2017. Valmieras Pārgaujas sākumskolas sporta zālē. Spēļu grafiks:

10:00 SK Spēks : Valmieras GLASS Via

11:00 SMFK Zellis : Kvartāls

12:00 SK Spēks : Elektronams

13:00 SMFK Zellis : Valmiera GLASS Via

14:00 Elektronams : Smiltenes vsk.


Futbols