Galda tenisā iesākums veiksmīgs

Jauno sezonu uzsākuši Smiltenes galda tenisa kluba "Vidzeme" sportisti. Veiksmīgs izrādījās sezonas pirmais čempionāts Cēsīs un Lestalu piemiņas memoriāls Igaunijā. Abās dienās godalgas ieguva veterāns Juris Siliņš.

 

Pirmais turnīrs "Cēsu rajona atklātais čempionāts galda tenisā" jaunajā sezonā notika 6. septembrī Cēsīs. Tajā piedalījās vairāki kluba "Vidzeme" galda tenisisti, kā arī sportisti no dažādām Latvijas vietām. Vispirms spēlēja bērni un jaunieši, bet pēc tam pieaugušie kopā ar veterāniem.

 

Individuāli 1. vietu izcīnīja J. Siliņš, 5. Aigars Rubenis, 8. Māris Brammanis, 9. Kazimirs Veigulis. Dubultspēlēs 3. J. Siliņš kopā ar Pēteri Mukānu, 5. A. Rubenis ar Gunti Grāpu, 7. K. Veigulis ar Arni Boļšakovu, 8. M. Brammanis ar Anatoliju Golobevu.

 

7. septembrī Tartu (Igaunijā) jau ceturto gadu notika Lestalu piemiņas memoriāls. "Dalībnieki bija ļoti daudz gan no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, gan no Krievijas. Juniori spēlēja atsevišķi, bet pieaugušie un veterāni kopā," stāsta J. Siliņš.

 

Vīriešu konkurencē 18.Viesturs Jundzis, 22. Ilmārs Kauliņš. Veterāniem 3. J. Siliņš, 6. Viesturs Jundzis. Meistaru konkurencē 8. J. Siliņš.

 

Savukārt bērniem treniņi atsāksies 12. septembrī. J. Siliņš pastāstīja, ka jaunajiem galda tenisistiem būs iespēja sacensties arī Cēsīs.

Sports