Galda teniss: Ar pirmo posmu apmierināti

Vilandē risinājās Sakalu kausa 1. posms. Smiltenes sporta klubu „Vidzeme" pārstāvēja septiņi dalībnieki. Kopējais dalībnieku skaits Sakalu kausā bija rekordliels - 146. Dalībnieku sastāva ziņā šis bija viens no spēcīgākajiem, jo sacensībās piedalījās četri sportisti no Latvijas labākā astotnieka, pieci no Igaunijas spēcīgākā desmitnieka un vairāki Igaunijas junioru izlases kandidāti. Konkurenci sastādīja arī somi un itāļi.

 

Galda tenisists Juris Siliņš stāsta, ka sacensības norisinājās no desmitiem rītā līdz pusdeviņiem vakarā. Šogad mazliet ir pamainīts nolikums. Ja vēl pērn veterāni spēlēja grupā no 40 gadiem un vecāki, tad tagad ir grupa no 40 - 59 gadu vecumam un 60 un vecāki.

 

 

Rezultāti meistaros: 14. vieta J. Siliņš, 36. Aigars Rubenis, 60. Viesturs Jundzis, 75. Ilmārs Kauliņš. Veterānos: 2. J. Siliņš, 7. M. Brammanis, 5. V. Jundzis. Savukārt Roberts Jakovičs un Jānis Jermacāns spēlēja 38 dalībnieku konkurencē ar 1994. gadā dzimušiem un jaunākiem. R. Jakovičs 6., J. Jermacāns 16.

 

 

„Ar šo posmu esam apmierināti, jo konkurence patiešām izrādījās spēcīga. Nākamās sacensības mums notiks 10. oktobrī Lietuvā - Pērnavas Grand Prix 1. posms," stāsta sportists

Sports