Galda teniss: Cīnās par uzvaru un piedalās loterijā

Brīvdienās Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas zālē spraigas spēles notika pilsētas jaunatnes atklātajā čempionātā galda tenisā. Tajā uzvaru nopelnīja students no Jelgavas.

Smiltenes pilsētas atklātajā jauniešu čempionātā piedalījās 26 galda tenisisti. Jāatzīst, ka viesu šoreiz bija nedaudz mazāk. Tomēr cīņa un sīva konkurence neizpalika, tāpat kā daži neiztika bez mazām traumām.

Jauniešu treneris un sacensību tiesnesis Uldis Sūna informē, ka čempionātā jauniešu grupā uzvarēja Latvijas Lauksaimniecības universitātes students Madars Druska, aiz sevis atstājot Ivaru Ādamsonu un studentu Gati Ābeli. Jaunietēm 1. vietā Indra Sūna, 2. Liene Krūmiņa un 3. Daniela Vasiļjeva.Dubultspēlēs uzvarēja Madars Druska kopā ar Daumantu Zariņu, I. Ādamsons kopā ar Sandi Kopeiku, 3. I. Sūna un Jānis Jermacāns.

Jauniešu čempionātā notika „Maģiskās bumbiņas" loterija. Tajā piedalījās rudens sezonas spēlētāji. Balvās radioaparāti un sporta inventārs. Loterijā veicās Guntrai Pakulei, Lienei Krūmiņai, Ričardam Muceniekam, Robertam Jakovičam, Matīsam Straumem un Reinim Putrālim. Nākamā galda tenisa skolēnu sacensību „ Maģiskā bumbiņa" kārta notiks 10. janvārī.

Sports