Galda teniss: Divu godalgoto vietu īpašnieks

Ar panākumiem Smiltenes sporta kluba "Vidzeme" galda tenisistam Jurim Siliņam Rīgā noslēdzās Aleksandra Jegorova jubilejas turnīrs. Latvijas stiprāko galda tenisa veterānu konkurencē savā vecuma grupā viņš izcīnīja uzvaru. Meistarība smiltenieti nepievīla, sacenšoties arī ar jaunākiem sportistiem.

Uz Aleksandra Jegorova 60. jubilejas turnīru bija aicināti stiprākie Latvijas veterāni galda tenisā. No kluba "Vidzeme" J. Siliņš bija vienīgais. Sportisti sacentās trijās vecuma grupās. Uzvaru J. Siliņam izdevās izcīnīt, startējot vecuma grupā 50 līdz 59 gadi.

Ne mazāk nozīmīgu panākumu viņš guva, sacenšoties ar jaunākiem dalībniekiem vecuma grupā 40 līdz 49 gadi. Šajā konkurencē J. Siliņš ieguva 2. vietu, jo finālā zaudēja Anatolijam Glazunovam no Rīgas, kurš Latvijas reitingā ieņem 16. pozīciju.

Kā ziņo J. Siliņš, šo piektdien "Vidzemes" galda tenisistiem atsāksies treniņi Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas sporta zālē, bet jau nākamās nedēļas nogalē vairāki no viņiem piedalīsies Roberta Reimaņa piemiņas turnīrā Kuldīgā. "Tās būs pēdējās sagatavošanās sacensības pirms Rīgas atklātā veterānu čempionātā un komandu čempionāta Igaunijā.

Sports