Galda teniss: Izcīna trīs godalgas

Aizvadītās nedēļas nogalē Rīgā norisinājās Zigismunda Kalniņa piemiņas turnīrs galda tenisā. Vienlaikus šīs sacensības bija arī Rīgas domes kauss. Sacensībās startēja daudzi labākie galda tenisa veterāni.

 

No Smiltenes sporta kluba "Vidzeme" startēja Juris Siliņš un Aigars Rubenis. Sekmīga diena izrādījās J. Siliņam. Viņš izcīnīja trīs godalgas, divas no tām zelta. Ar uzvaru beidzās spēles 50 un vairāk gadu grupā, kā arī vīriešu dubultspēlēs, spēlējot kopā ar Gunti Šeinhofu.

Tā kā vecāko grupu dalībnieki varēja piedalīties arī citās grupās, J. Siliņš izmantoja iespēju startēt 40 līdz 49 gadu vecuma grupā. Tajā viņš guva otro labāko rezultātu. Šajā pašā grupā A. Rubenis ieņēma 6. vietu. Viņš, startējot vīriešu dubultspēlēs kopā ar Gunti Krivodu, ieguva 5. vietu.

Nākamās sacensības, kurās piedalīsies smiltenieši, būs šīs nedēļas nogalē sestdien kaimiņu valstī Igaunijā. Tur risināsies Igaunijas komandu čempionāts. Bet svētdien notiks Valgas galda tenisa kluba rīkotais ikgadējais turnīrs, kurā, iespējams, piedalīsies arī jaunieši no Smiltenes.

Sports