Galda teniss: Kārtējie panākumi smilteniešiem

Iecavā 28. un 29. novembrī risinājās Latvijas atklātais veterānu čempionāts galda tenisā, kurā piedalījās spēcīgi latviešu un lietuviešu spēlētāji. Sacensības norisinājās trijās vecuma grupās - 40 - 49 gadu veci, 50 - 59, kā arī 60 gadu un vecāki.

No Smiltenes sporta kluba "Vidzeme" startēja trīs dalībnieki - Aigars Rubenis, Juris Siliņš, Māris Brammanis.

A. Rubenis, startējot 40 - 49 gadu vecuma grupā, 38 dalībnieku konkurencē izcīnīja 3. vietu, M. Brammanis 15. Savukārt nākamajā vecuma grupā 42 dalībnieku konkurencē J. Siliņš izcīnīja pirmo vietu. Smiltenieši veiksmīgi startēja arī dubultspēlēs.

Vislabāk veicās Jurim. Viņš kopā ar iecavnieku Roaldu Cildermani izcīnīja 2. vietu, zaudējot tikai Lietuvas stiprākajam pārim. Bet jauktajās dubultspēlēs Juris, spēlējot kopā ar iecavnieci Baibu Gāgu, guva uzvaru.

Labāko astotniekā iekļuva A. Rubenis, spēlējot kopā ar dobelnieku Gunti Krivodu, bet stiprāko sešpadsmitniekā iekļuva M. Brammanis, spēlējot kopā ar dobelnieku Sergeju Šikovu.

Nākamās sacensības, kurās galda tenisisti aizstāvēs Smiltenes godu, būs 6. decembrī Rīgā. Tur risināsies Zigismunda Kalniņa piemiņas turnīrs.