Galda teniss: Mājās tukšā nebrauc

Valgas pilsētas atklātajā čempionātā galda tenisā pirmās vietas izcīnīja smiltenietis. No Smiltenes galda tenisa kluba "Vidzeme" piedalījās četri sportisti, bet pavisam Igaunijā startēja 38.

Rezultāti individuāli: 1. vietā Juris Siliņš, 4. Aigars Rubenis, 12. Māris Brammanis un 16. Ilmārs Kauliņš. Dubultspēlē J. Siliņš kopā ar igauni Kallas izcīnīja zeltu.

Savukārt pārējie kluba "Vidzeme" galda tenisisti ieņēma 5. - 8. vietu.

J. Siliņš pastāstīja, ka neilgi pēc čempionāta Igaunijā, smiltenieši veiksmīgi startējuši arī Rīgā.

Maija sākumā uz Latvijas Universitātes kluba atklāto veterānu čempionātu galda tenisā devās J. Siliņš un M. Brammanis. 40 - 49 gadu vecuma grupā 1. vietu ieguva smiltenietis J. Siliņš un 8. M. Brammanis. 50 - 59 gadu vecuma grupā laurus plūca J. Siliņš. Arī dubultspēlē viņš kopā ar Republikas galda tenisa čempioni sievietēm Olgu Kartūzovu izcīnīja zeltu.

Bet jau 10. maijā Trikātā risināsies Ēvalda Rudzīša un Mudītes Kraukles ikgadējais piemiņas kauss galda tenisā. J. Siliņš informē, ka tajā plāno piedalīties ne tikai latvieši, bet arī igauņi un lietuvieši.