Galda teniss: Par uzvaru cīnās Mazsalacā

7. novembrī Mazsalacā risinājās pilsētas domes mazās balvas izcīņas 2. kārta. Šoreiz sacensības un to norises vieta bija izraisījusi negaidīti lielu atsaucību.

Dalībnieki domā, ka tas varētu būt saistīts ar "nokritušo meteorītu", kas izraisījis plašu sabiedrības rezonansi. Tomēr sportisti dienas lielāko daļu pavadīja zālē, cīnoties par uzvarām vairākās grupās.

No sporta kluba "Vidzeme" mazās balvas izcīņā startēja četri sportisti. Vislabāk veicās Jurim Siliņam, kurš veterānos un meistaru grupā izcīnīja uzvaru. Labi panākumi arī Aigaram Rubenim, kuram finālā otrā vieta abās grupās.

Savukārt Māris Brammanis veterānos palika desmitais, bet meistaros 15. Mazāk veicās Ilmāram Kauliņam, kurš ierindojās 18. vietā.

J. Siliņš ziņo, ka novembris kluba "Vidzeme" pārstāvjiem ir piesātināts ar spēlēm. Jau šonedēļ gaidāma Pērnavas Grand Prix 2. kārtā. Nākamajā nedēļā sportisti dosies uz Tukumu.