Galda teniss: Parāda savu meistarību

14. septembrī Vilandē (Igaunijā) risinājās Grand Prix pirmais posms. Šajā posmā piedalījās spēcīgi galda tenisisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Kopā startēja 128 sportisti.

 

No Smiltenes galda tenisa kluba "Vidzeme" piedalījās pieci pieaugušie un divi jaunieši - Matīss Zīvers un Marta Mauriņa.

 

Iesācēju grupā 7. vietā M. Zīvers un 8. M. Mauriņa. Kopējā konkurencē, kur spēlē meistari un veterāni, 2. vietu izcīnīja Juris Siliņš, kopvērtējumā viņš 12. Sportists piebilst, ka konkurence bijusi ļoti liela.Rezultāti veterānu grupā: 8. Aigars Rubenis, 15. Uldis Sūna, 18. Māris Brammanis.

 

Rezultāti meistaru grupā: 16. A. Rubenis, 36. U. Sūna, 38. M. Brammanis, 58. Ilmārs Kauliņš."Tā kā šīs bija pirmās lielās sacensības, sportisti ar rezultātiem varētu būt apmierināti. Igaunijā populārs ir galda teniss, tāpēc tur pa vasaru notiek treniņnometnes. Bet mums vasarā ir brīvs," saka J. Siliņš.

 

Nākamās sacensības kluba "Vidzeme" galda tenisistiem būs 21. septembrī Pērnavā, kur risināsies Pērnavas Grand Prix 1. posms. Iespējams, ka arī šajās sacensībās piedalīsies jaunieši no Smiltenes.

Sports