Galda teniss: Pērnavas Grand Prix pirmā kārta

Igaunijā norisinājās Pērnavas Grand Prix pirmā kārta galda tenisā. Tajā no Smiltenes sporta kluba "Vidzeme" vislabāk veicās Jurim Siliņam un Aigaram Rubenim.

Pavisam sacensībās startēja ap 70 sportistu. Smilteni pārstāvēja J. Siliņš, A. Rubenis, Māris Brammanis un Ilmārs Kauliņš.

Spēļu organizatori bija parūpējušies, lai šogad būtu jauna izcīņas kārtība. Ja kāds no galda tenisistiem zaudē divas spēles pēc kārtas, neatkarīgi no tā, kurā izcīņas posmā ir, automātiski noslīd uz zemākām vietām. Tā šoreiz notika ar Juri. Viņš pirmajās divās kārtās uzvarēja, bet nākamajās divās zaudēja.

 Kopā J. Siliņam bija četras uzvaras un divi zaudējumi, bet gala rezultātā viņš spēcīgākajā jeb meistaru grupa ierindojās tikai 15. vietā. Turpretī 12. vietu šajā grupā izcīnīja A. Rubenis. Viņš piedzīvoja četras uzvaras un trīs zaudējumus, bet tie nebija pēc kārtas. Pēc tam 38. M. Brammanis un 42. I. Kauliņš.

Smiltenieši cīnījās arī par medaļām veterānu konkurencē. Tajā 50 - 59 gadu vecuma grupā 2. vietu izcīnīja J. Siliņš, savukārt 40 - 49 gadu vecuma grupā 3. A. Rubenis un 9. M. Brammanis.

J. Siliņš jauno izcīņas kārtību vērtē atzinīgi. "Protams, te lomu spēlē arī veiksme izlozē. Bet vismaz nevar atslābt, visu laiku ir jābūt gatavībā," saka galda tenisists.

Nākamās sacensības viņiem ir jau šodien Vilandē, kur notiks komandu čempionāts.

Sports