Galda teniss: Skolēni un studenti rāda meistarību

Smiltenes galda tenisa kluba "Vidzeme" jaunākie spēlētāji savu meistarību demonstrēja sacensību "Maģiskā bumbiņa" otrajā kārtā. Iesācēju grupā par puišiem spēcīgākas spēlētājas izrādījās meitenes.

 

11. oktobrī Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolas sporta zālē norisinājās galda tenisa skolēnu sacensību „Maģiskā bumbiņa" 2. kārta. Šoreiz dalībnieku bija mazāk nekā pirmajā kārtā. Sacensību tiesnesis Uldis Sūna to saista ar lielo tirgus dienu pilsētā.

 

Rezultāti jauniešu grupā: 1. vietā Andris Gorzovs, 2. Daumants Zariņš, 3. Ivars Ādamsons. Iesācēju grupā: 1. vietā Daniela Vasiļjeva, aiz sevis atstājot Martu Mauriņu un Ediju Trapānu.

 

Dubultspēlēs spēcīgākie bija I. Ādamsons ar Nilu Kleinu, otrie labākie bija A. Gorzovs ar Daini Augstkalnu, bet trešie - Roberts Jakovičs ar Dairi Zariņu.

 

Nāamšā sacensību kārta Trīs pakalnu pamatskolas sporta zālē būs 18. oktobrī. Sacensību tiesnesis pastāstīja, ka "Maģiskā bumbiņas" rudens posms noslēgsies 22. novembrī ar Smiltenes meistarsacensībām un apbalvošanu, ar izlozi tiem dalībniekiem, kuri būs piedalījušies septiņās rudens sacensību kārtās.

Sports