Galda teniss: Spēlēt brauc uz kaimiņvalsti

Aprīlis Smiltenes sporta kluba "Vidzeme" galda tenisistiem bijis bagāts spēlēm un uzvarām. Savus spēkus sacensībās izmēģinājuši ne vien kluba pieredzējušākie spēlētāji, bet arī jaunie un daudzsološie sportisti.

 

No 17. līdz 19. aprīlim Tallinā risinājās Starptautisks galda tenisa turnīrs, kurā piedalījās jaunieši un pieaugušie. Latvijas komandu pārstāvēja Roberts Jakovičs no Smiltenes sporta kluba "Vidzeme". Viņa vecuma grupā (1994. un 1995. gadā dzimušie) kopā piedalījās 72 dalībnieki, tas ir diezgan daudz šīm sacensībām.

 

 

Kluba "Vidzeme" pārstāvis Juris Siliņš informē, ka turnīrā tika pārstāvētas daudzas valstis, tāpēc zālē atradās 24 tenisa galdi.

 

Sacensībās, kurās piedalījās R. Jakovičs, dalībnieki spēlēja 16 apakšgrupās. Pēc tam pirmo vietu ieguvēji spēlēja pēc viena mīnusa sistēmas. Savukārt pārējie sportisti - gandarījuma turnīrā. "Roberts 32 labāko spēlētāju vidū netika, tomēr tas ir sasniegums, ka puisis šajās sacensībās vispār piedalījās," uzskata J. Siliņš.

 

18. aprīlī Valgā risinājās pilsētas galda tenisa kluba 15 gadu jubilejas pasākuma sacensības, kurās startēja ap 50 dalībnieku no Latvijas, Igaunijas un Krievijas. Meiteņu grupā 2. vietu izcīnīja Marta Mauriņa, 3. Daniela Vasiļjeva, zēnu grupā 2. vietā Jāzeps Groza.

 

 

Pieaugušo konkurencē 1. J. Siliņš, 13./16. vietu dalīja Juris Būka, savukārt Uldis Sūna, Māris Brammanis, Ilmārs Kauliņš, Kazimirs Veigulis dalīja 17./25. vietu.

Sports