Gatim Smukulim velobrauciens iesācies veiksmīgi

Smiltenietis Gatis Smukulis trešdien Francijā veiksmīgi iesāka daudzdienu velobraucienu "Tour Mediterranee". Pirmajā posmā riteņbraucējs finišēja līderu grupā.

 

Francijā no 11. līdz 15. februārim norisinās daudzdienu velo sacensības "Tour Mediterranee", kurā 21 gadu vecais G. Smukulis pārstāv "AG2R" komandu. Pēc pirmā posma jaunietis ierindojās 53. vietā, bet otrajā posmā, kas bija komandu brauciens, ieņēma 33. vietu.

 

G. Smukulis "Ziemeļlatvijai" no Francijas ziņo, ka sacensības esot diezgan grūtas. "Pirmo gadu braucu šajās sacensībās. Tāpēc ir diezgan grūti, ja nezini trasei finišu. Rezultātu mazliet iespaidoja pārlidojums pēc "Tour of Qatar" (iepriekšējās sacensības - red.)," stāsta G. Smukulis.

 

Viņš atklāj, ka grūtākais tikai priekšā. Smagākie etapi latviešu pedāļu minējam ir šodien un rīt. "Šajās sacensībās akcents tiek vairāk likts uz mūsu līderiem par kopvērtējumu. Kā jau teicu iepriekš, "Tour Mediterranee" ir pēdējās sagatavošanās sacensības pirms pirmajām klasiskajām.

 

 

Man sezona sāksies martā, kad būs jādzīvo pa vienas dienas sacensībām Beļģijā," saka smiltenietis. Viņš ar rezultātiem ir apmierināts. "Nav jau nemaz tik traki. Viss kārtībā!" noteic velobraucējs.

Sports