Gatis Smukulis sezonu velta pirmajam trenerim 5

Smiltenietis riteņbraucējs Gatis Smukulis šo sezonu velta savam bijušajam trenerim Jānim Akmentiņam, un tā sportistam ir īpaša - olimpiskā.

"Ja viņa nebūtu, tad es nenokļūtu tur, kur esmu tagad. Viss sācies caur viņu," par J. Akmentiņu e - pasta vēstulē "Ziemeļlatvijai" no Francijas raksta G. Smukulis.

Francijā 21 gadu vecais smiltenietis šomēnes intensīvi trenējas Vasaras olimpiskajām spēlēm, kuras no 8. līdz 24. augustam notiks Pekinā.

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka Latviju Pekinas olimpiskajās spēlēs pārstāvēs divi riteņbraucēji - Raivis Belohvoščiks un Gatis Smukulis. Šosejas riteņbraukšanā G. Smukuli sāka trenēt smiltenietis J. Akmentiņš.

Gata, otra Smiltenes olimpieša riteņbraucēja Daiņa Ozola un daudzu citu jauniešu pirmo treneri mūžībā Smiltenes pilsētas kapsētā izvadīja 15. jūlijā.

G. Smukulis uz Pekinu izlidos 5. augustā un ielidos 6. augustā - trīs dienas pirms starta. Visas Francijā notiekošās sacensības, kurās smiltenietis pārstāv Francijas klubu "VC La Pomme Marselle", viņš izmanto treniņu procesā, gatavojoties Olimpiskajām spēlēm.

"Ēšanā jāatsakās no visādām kulinārijas izvirtībām. Pārsvarā sanāk ieēst brokastis un vakariņas," ikdienas režīmu ieskicē G. Smukulis.

Komentāri 5

roliks

Si bij vecaka bilde,ko vareja atrast?????
Nezinu...man ka zurnalistam butu kauns,bet nu es nesmu un kauna ar man nav :D

pirms 13 gadiem, 2008.07.25 10:33

Sandra

Portālā bija publicēta pagaidu fotogrāfija, jo Gatis Smiltenē ir rets viesis un viņa tuvplānu attiecīgi nav daudz.
Tagad Gatis no Francijas specāli mūsu lasītājiem atsūtījis vienu no savām jaunākajām fotogrāfijām - viņa starta šomēnes Eiropas čempionātā Itālijā U23 grupā. Šo fotogrāfiju varēs redzēt arī laikrakstā "Ziemeļlatvija" rīt, 26. jūlijā. Fotogrāfijas no Gata starta Latvijas čempionātā,kas šovasar notika Smiltenē, var apskatīt portālā sadaļā "Sports".

pirms 13 gadiem, 2008.07.25 11:25

andris

Vispār jau Gatis 22.07. ir parakstījis līgumu ar PRO TOUR komandu AG2R, kas tika plaši atspoguļots visos ziņu portālos un presē. Varbūt to vajadzēja tomēr pieminēt.

pirms 13 gadiem, 2008.07.25 16:44

Kristīne

Valkā un Smiltenē ir ļoti labi treneri. Protams fizkultūras skolotāji jau ir pirmie, kuri redz nākamo sportistu. ļoti jau vēlos izcelt skolotāju Andri Daini. No treneriem Nadeždu Blūmu un bijušo treneri Līgu Kokarēviču.

pirms 13 gadiem, 2008.08.01 11:13

Sports