Hokeja čempionātā “HK Smiltene” sagrauj gulbeniešus 1

Pārsteidzoša veiksme uzspīdēja Valkas rajona hokejistiem, jo brīvdienās mūsējie guva pārliecinošas uzvaras, zaudētājos atstājos gulbeniešus un rūjieniešus.

 

 

Pagājušās nedēļas nogale Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā Valkas rajona sportistiem bija piesātināta ar spēlēm gan Valmierā, gan Igaunijā.

 

 

Mājās atved uzvaru14. martā Valmieras Olimpiskajā centrā sacentās 2. līgas hokeja komanda "Vijciems" pret "Superbebri" no Limbažiem. Mūsējie ar 3:1 uzvarēja pretiniekus. "Spēle bija diezgan saspringta, jo divas nedēļas bija aizvadītas bez spēļu prakses, tikai treniņos," saka "Vijciema" hokeja komandas treneris Juris Kalniņš.Tajā pašā vakarā 2. līgas komanda "Skorpions"no Tartu, Igaunijā, mājās atgriezās ar uzvaru pār hokeja komandu "Ruutel", rezultāts 2:1.

 

 

Mūsējie sagrauj pretiniekus15. martā uz ledus veiksme bija kopā ar 1. līgas hokeja komandu, jo 3. līgas spēlētāji no "Sedas" zaudēja "Raunas bruģakmenim", rezultāts 0: 2.15. martā hokejisti no "HK Smiltene" ar 16:1 sagrāva gulbeniešus no "Rubates". "Laba spēle, jo pretiniekiem nebija divu vadošo spēlētāju," saka smilteniešu treneris Marijans Strapcāns.Tikpat veiksmīga spēle 16. martā bija arī vijciemiešiem ar hokeja komandu "Rūjiena". Valkas rajona sportisti ar 9:1 sakāva 2. līgas līderus HK "Rūjiena". "To, ka varam uzvarēt pretiniekus, zinājām, bet visiem bija pārsteigums par lielo punktu pārsvaru," priecājas J. Kalniņš.J. Kalniņš piebilst, ka četrus no deviņiem vārtiem guva hokejists Ingars Čakārnis.

 

 

Ieņem augstas pozīcijasČempionāta pašreizējos līderus "Kayakas" no Igaunijas diezin kādai komandai izdosies pārspēt, tomēr pēc viņiem labākie ir Smiltenes hokeju komandu sportisti no "HK Smiltene" un "Smiltenes Vanagi". Savukārt rezultatīvākie spēlētāji Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā ir Edgars Ivanovs un Jānis Kļava no "HK Smiltene", tikai pēc viņiem ir igaunis Eduard Rumjantsev (Kayakas).Šodien pulksten 18.00 Vidzemes Olimpiskajā centrā spēlēs Smiltenes hokeja komanda "Skorpions" ar "Superbebri", 19.45 "Smiltenes Vanagi" ar HK "Ape" un pulksten 21.30 "Viesulis" pret "Vijciems".

Komentāri 1

:)

nu katrs vārtos liek ko vēlas un var atļauties! cerams ka Skorpions uzvarēs, nu ĻOTI vajadzīga uzvara!!!

pirms 13 gadiem, 2008.03.18 16:03

Sports