Hokejā “Seda” sagrauj gulbeniešus

Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā (VAČH) 1./2. līgas komanda "Seda" ar pārliecinošu punktu pārsvaru uzvarēja hokejistus no "Gulbenes". Spēles rezultāts - 9:1. "Sedai" 2009./2010. gada sezonā šī jau ir sestā uzvara pēc kārtas. Zaudētājos viņi līdz šim atstājuši visas pārējās komandas.

 

"Seda" VAČH startē ar mērķi būt 1. līgas komanda. Patlaban spēļu rezultāti liecina, ka tas ir izdevies. Uzvarēti pretinieki no Smiltenes, Vijciema, Gulbenes, kaimiņu valsts Igaunijas. Priekšā vēl spēle ar valmieriešiem no "Infleksa". "Ja jaunizveidotā komanda iespēlēsies, tad, iespējams, nākamajā gadā mēģināsim startēt arī kādā Rīgas čempionātā," stāsta "Sedas" pārstāvis Eduards Lapiņš.

Skaistu uzvaru piedzīvoja arī "Vijciems" spēlē pret "Ruutel" no Igaunijas. Rezultāts - 7:2. Vijciemiešu treneris Juris Kalniņš stāsta, ka spēle bijusi interesanta. Tomēr igauņi šogad neesot tik spēcīgi kā pagājušajā gadā.

Jāpiebilst, ka spēlē pret igauņiem "Vijciema" rezultatīvākais hokejists bija Didzis Ozoliņš. Viņš pavisam guva trīs no septiņiem vārtiem.

Sports