Hokeja turnīrs Vijciemā izdevies

Svētdien Vijciemā notika tradicionālā pagasta kausa izcīņa hokejā. Kā jau bija solīts, turnīrā piedalījās komandas no Smiltenes, Gulbenes, Lizuma un Vijciema.

Apļa turnīrā katra komanda ar katru aizvadīja trīs spēles. Kā "Ziemeļlatvijai" pastāstīja šā turnīra organizētājs pagasta sporta metodiķis Juris Kalniņš, cīņas bija sīvas, jo spēku samēri bija līdzīgi. Divās cīņās uzvarētājs bija jānoskaidro ar soda metieniem.

Uzvarēja mājinieki - Vijciema hokejisti (8 punkti). Pavisam negaidīti 2. vietu izcīnīja Lizuma komanda (5). 3. vietā "Smiltene 09" (5), bet turnīra tabulu noslēdza gulbenieši (0), neuzvarot nevienā spēlē. Mājinieki pēcspēles soda metienos ar 2:1 pieveica smilteniešus, ar 2:0 Lizumu un ar 3:2 Gulbeni.

Par turnīra labāko uzbrucēju atzīts Mikus Ozols no komandas "Smiltene 09", par labāko aizsargu - Vjačeslavs Ruļovs (Gulbene), labākais vārtsargs - Toms Konrāds (Vijciems), bet rezultatīvākais spēlētājs ir Didzis Ozoliņš no Vijciema.

Uzvarētāju komandā spēlēja Toms Konrāds, Atis Empelis, Gints Jirgensons, Toms Jirgensons, Jānis Beikmanis, Kristaps Dudelis, Jānis Kalniņš, Ingars Čakārnis, Artis Krastiņš, Ingars Atlācis, Dāvis Majors, Didzis Ozoliņš.

Komandas balvās saņēma kausus un kliņģerus. Viesu komandu spēlētāji par turnīru izsacījās ļoti atzinīgi. J. Kalniņš par palīdzību tiesāšanā ir pateicīgs Janai, Kārlim un Feliksam, pavārēm par cienastu un karsto tēju, mediķiem un visiem, kuri palīdzēja sagatavot ledu teicamā kvalitātē.

Sports