Hokejisti labi sevi parāda arī florbolā

Sestdien Valkas stadionā noslēdzās florbola turnīrs, kas notika piecas sestdienas pēc kārtas. Tā bija "Valkas vasaras kausa" izcīņa. To organizēja Valkas novada bērnu un jauniešu sporta skolas florbola treneris Ilvars Rullis.

Pavisam sacensībās ir piedalījušās 11 komandas. Parasti Valkas stadionā ieradās septiņas vai astoņas komandas. Beidzamajās pāris kārtās atkrita vairākas, jo redzēja, ka cerību uz augstu vietu nav. Šajās sacensībās katrā komandā laukumā spēlēja trīs dalībnieki bez vārtsarga. Spēlētājiem jāieraida ripa miniatūros vārtos.

Nākamreiz būs vieglāk"Vienā posmā mani pārsteidza Smiltenes komanda. Zinot, ka Smiltenē florbols nav populārs, interesanti bija tas, ka trīs puiši vienā posmā izcīnīja 2. vietu. Tiesa, viņi ir hokejisti, tāpēc nemaz neizskatījās pēc iesācējiem. Tās savā ziņā ir radniecīgas spēles," stāsta I. Rullis.

Vērtēšanā ņēma vērā četras labākās kārtas katrai komandai. Turnīrā rezultatīvākais bija Toms Bošs no "Konusiem". Aiz viņa Gatis Liepiņš no "Rajons" un trešais - valcēnietis Roberts Līviņš no "Vanagiem".Komandām: 1. "Rajons" no Valmieras, 2. "Resnie putni" (Valka), 3. "Konusi" (Valka). "Resnajos putnos" spēlēja Eduards Vjazovs, Sergejs Kuncevičs, Artis Kazaks, Armands Valtiņš un Sergejs Aleksejevs.

"Konusos" spēlēja Toms Bošs, Jānis Tolmanis, Gunārs Ozoliņš, Edgars Lazdiņš un Jānis Rudzītis."Šogad turnīra sākums izdevās tāds saspringtāks, taču domāju, ka nākamgad sāksim šim turnīram gatavoties tūlīt pēc Robežkausa izcīņas. Nu organizatoriskās nianses ir zināmas, tāpēc nākamreiz būs vieglāk," uzskata I. Rullis.

Nākamā sezona virslīgāValmieras puiši Matīss Salmiņš, Gatis Liepiņš un Ivars Laktiņš, kuri pārliecinoši uzvarēja šajā turnīrā "Ziemeļlatvijai" sacīja, ka kopumā viss paticis. "Tā mums bija laba izklaide sestdienās un iespēja aktīvi pavadīt laiku," komentē jaunieši no komandas "Rajons". Viņi spēlēja florbolu Valmieras komandā pirmajā līgā, bet nākamo sezonu aizvadīs jau virslīgā.

Šo turnīru ar savu iniciatīvu un dalības maksu atbalstīja vispirms jau paši spēlētāji. Vēl palīdzēja biedrība Lino.lv un Vidzemes partija Venta Armanda Kraukļa personā, kurš uzvarētājiem pasniedza medaļas un nelielas balvas.

Pēc brīvlaika florbola treniņi jauniešiem atsāksies 23. augustā Valkas stadionā Tie turpināsies visu septembri, jo treniņu iespējas tur ir gana daudzveidīgas.

Sports