Hokejistus aizvaino publicētie komentāri 18

Pēc portāla komentāru publicēšanas laikrakstā par rakstu "Noskaidrots, kurš kuru", kurā kāds portāla lietotājs izteicies par vairākām Valkas rajona hokeja komandām, aizvainojumu pauda "Vijciema" hokejistu treneris.

 

Laikrakstā publicētais portāla lietotāja komentārs "Uzskatu, ka H/K Smiltene nav labāks par Vanagiem. Ja paskatītos, kā Smiltenei ietu bez spēlētājiem no Rīgas un Gulbenes, tā bilde būtu pavisam savādāka. To pašu var teikt par lielpagastu, kuri, uzdāvinot mazdārziņu Jānim Laurim, izcīna vismaz kādu uzvaru.

 

 

Neko sliktu nevar teikt par AGRO Smilteni un, jo īpaši Skorpionu, kuri ar saviem čaļiem no Smiltenes un tās apkārtnes kārtīgi cīnās. Būtu jāpievērš uzmanība arī tam, ka pašlaik Skorpions ir labu gabalu priekšā Vijciemam." izraisīja "Vijciema" hokeja trenera Jura Kalniņa sašutumu.

 

Viņaprāt, ir negodīgi publicēt kāda anonīma lasītāja viedokli, jo hokeja komanda atbilst Vidzemes atklātā čempionāta hokejā (VAČH) nolikumam. "Ne jau mums vienīgajiem komandā ir kāds piesaistīts spēlētājs. Vārtsargs Jānis Lauris no Valmieras "Vijciema" komandā spēlē otro gadu, vēl mums ir spēlētāji no Mēriem un Valkas pagasta. Šāda situācija ir visās komandās. Citur ir spēlētāji pat no Rīgas. Neviens jau nolikumu nepārkāpj," saka vijciemiešu treneris J. Kalniņš.

 

Izteikums, ka, piesaistot vārtsargu, kāds J. Laurim būtu uzdāvinājis mazdārziņu esot meli. Tāpat kā komanda bez piesaistītā vārtsarga nebūtu nekas. "Vārtsargam spēlē ir liela nozīme, es to nenoliedzu. Bet kāpēc kādam ir jāraksta meli," neizpratnē ir J. Kalniņš.

 

"Jā, vārtsargam ir milzīga nozīme. Ne velti ir teiciens, ka vārtsargs ir puse komandas. Tas vairāk attiecas uz pirmās līgas komandām. Otrajā nav tik traki. Tā taču ir realitāte, ja čempionātā būs mērķis kļūt par labākajiem, tad katrs pats domā, kā to izdarīt. 1. līgas hokejista - vārtsarga piesaistīšana neko radikāli neizmaina. Tas ir atļauts," teic VAČH vijciemiešu pretinieku komandas "HSK/Agrosmiltene" treneris Marijans Strapcāns.

 

 

"Vijciems" patlaban ir vienīgā hokeja komanda Valkas rajonā, kura nāk no pagasta. Viņi ar savu lielo entuziasmu pret hokeju, ieguldīto darbu un centību pērn kļuva par VAČH 2. līgas čempioniem. Tomēr neizpaliek aizskarošie komentāri par vijciemiešiem.

 

Nosodošo attieksmi pret hokejistiem neizprot "Smiltenes Vanagu" treneris Ilgvars Plētiens. "Ir nekorekti tā izteikties par kādu komandu, kā tas notiek internetā. Ar ko tad "Vijciems" sliktāks par citiem? Viņi ir malači, cīnās un dara," uzskata I. Plētiens.

 

Par vijciemiešiem labus vārdus teic arī "HSK/Agrosmiltene" treneris. "Vijciems ir vienīgais pagasts rajonā, kurā turas hokeja tradīcijas. Brāļi Kalniņi to kultivē jau daudzus gadus. Komanda kļūst aizvien spējīgāka, jo jaunie labi spēlē," domā M. Strapcāns.

 

Portāla lietotāju viedokļi atšķiras. Citi norej, bet citi uzslavē. "Malači, jūs ar savu spēli esat pamatīgi kādam iegriezuši, ja jau jūs tā norej! Katrai komandai ir tiesības piesaistīt spēlētājus. Ja jau Vijciems būtu tik peļama komanda, tāds vārtsargs kā Jānis Lauris pie viņiem nespēlētu.

 

 

Jo ne jau naudas un mazdārziņa dēļ viņš spēlē. Spēlētāju piesaistīšana taču notiek visos līmeņos, arī "Dinamo". Ja kāds to nedara, tad rodas jautājums, vai viņi nemāk piesaistīt vai pie viņiem negrib spēlēt. Vārtsargam ir liela nozīme, bet tik visu varošs viņš nav, lai mestu ripas pretinieku vārtos," raksta lietotājs ar niku Skats no malas.

Komentāri 18

...

Nesaprotu kāpēc visi komentārus uztver tik nopietni? Tos raksta visi un visur. Tad jau jātaisa ciet, lai nevar uzrakstīt.

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 16:20

Ha ha

Nē vijciemieši, jūs aprunā, jo no jūsu puses nāk tāds teiciens hokeja lielpagasts, tur arī visa problēma!

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 17:48

Didzis

Plētiena eņģeļi ir labākā hokejkomanada

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 18:51

....

es spēlēju vijceimā no valkas, bet neviens man nav piedāvājis nekādus mazdārziņus... kādas muļķības rakstat!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 21:00

aizmigušais

Toč parāva ņirgu par nabaga vijciema lielpagastu !!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 21:15

NHL

Vijciems atvainojiet,bet Sedas hokejisti ir vienīgie ,kas māk spēlēt hokeju

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 21:18

citplanētietis

***Dažs labs Vijciemiets,pat komentārus rakstīt nemāk,kur nu vēl hokeju spēlēt!

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 21:23

IEVA

Ir kauns,ka var apmelot Vijciema komandu un J.Kalniņu.Runā jau tikai skauģi,kuri nespēj paši neko sasniegt.parādiet kaut vienu pagastu,kurs tik daudz ir panācis.Acīmredzot,kādam metas zila skaudība,ka arī tāds pagasts var daudzko panākt.tak nespēlējiet hokeju vai arii nesekojiet to šī sporta veida jaunumiem līdz,ja nevarat paturēt mutes ciet.kā tirgus laukumā.ar saviem komentāriem tāpat nepanāksiet,ka komanda sāks spēlēt sliktāk.velti mutes dzesējiet.un ir kauns,ka portālā cilvēkiem dod iespēju ņirgāties par cilvēkiem.kauns paliek lasot.Lai jau tie Kalniņi savā ikdienā dara ko grib,arī es esu no šīs ģimenes,un lepojos,ka ir tāds J.Kalniņš,jo otra tāda nav un nezinu nevienu kurš kādā pagastā tā cīnītos par sporta dzīvi,kā cīnās viņš.Ir no kā piemēru ņemt.Tiem kam nav nekā sakarīga ko rakstīt,varbūt nerakstiet,jo tas vien liecina par jūsu prāta spējām.katram ir savs viedoklis,bet vajag padomāt ko runā.

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 21:26

līdzjutējs

Vijciems parādat,ko jūs varat,bez J.Laura vārtos---pilnīgi neko jūs nevarat!

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 21:27

IEVA

Kurš jums liedza ņemt Lauri vārtos?tak liekat cilvēkam mieru,lai spēlē.vai dabūjat labāku!arii taa ir māka,dabūt tādu vārtsargu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 21:29

roliks

Kada nozime no kadas pilsetas nak...Ja vins spele zem komadas no citas pilsetas.Kurs vainigs,ka citas komadas nespej piesastit citu speletajus ka vienigi vietejos dika speletajus.
Nesmu vel ne vienu nolikumu lasijis,kura butu rakstits,ka komada piemeram ""Karķi" ir jaspele tikai Karķēniesiem

pirms 12 gadiem, 2008.11.09 16:56

taa pati

smiekliiigi.... kaadam patiessaam tas Vijciems grauzzzz.....

ak jaaa ja jau Vijciems hokeja dižpagasts, tad Smiltene "skauģu galvaspilsēta" :)

pirms 12 gadiem, 2008.11.09 17:58

skatiitaajaa

intresanti, man patiik hokejs , par nevienu komandu nefanoju,lasot rakstus ieveeroju sso "interesanto" domu apspriedi. Mans subjektiivais iedoklis - bet vairaak jau gan sskiet, ka Smiltenei,kkas nepatiiik un Vijciems uz to atbild arii ne paaraak smalkjuutiigi. Buutu Smiltenei jaapriecaajaas par Vijciemu un otraadaak :)

pirms 12 gadiem, 2008.11.09 23:51

Sports