Hokejs: Aizvada kārtīgu maču 4

3. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā vieni Valkas rajona hokejisti piedzīvoja neveiksmīgu zaudējumu, bet otri neslēpa prieku par uzvaru pār spēcīgajiem igauņiem no "Condor".

Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā otrdien pirmie spēli sāka 2. līgas hokejisti no "HK Ape" pret "HKS/Agrosmiltene".

Ar pārliecinošu rezultātu uzvarēja Apes spēlētāji, rezultāts 8:2. "Neesam tik spēcīgi, "Ape" ir tabulas augšgalā. Rezultāts neatspoguļojās spēles gaitā. Šoreiz mums bija neveiksmīga aizsardzība un vārtsargs. Bet kopumā spēle normāla," komentē smilteniešu treneris Marijans Strapcāns.

Ap pusdesmitiem vakarā spēli sāka "Vijciems" pret "Condor". Pirmie divi spēles periodi nospēlēti bez ripas vārtos, bet trešajā mūsējie nospēlēja godam. Trešajā periodā Artis Krastiņš un Jānis Kalniņš nekļūdīgi trāpīja ripu pretinieku vārdos.

Spēles rezultāts 2:0. "Tas tik bija riktīgs mačs. Grūti gāja, kārtīgi cīnījāmies. Šī tiešām bija laba un korekta spēle," priecājas vijciemiešu treneris Juris Kalniņš.