Hokejs: Izmaiņas Vidzemes čempionātā 2

Pēc tam, kad Vidzemes atklātā čempionāta hokejā 1. līgas "HK Smiltene" paziņoja, ka komanda nokļuvusi finansiālās grūtībās, notikušas izmaiņas. Direktorāts pieņēmis lēmumu.

 

Čempionāta mājas lapā teikts, ka, ņemot vērā "HK Smiltene" ekonomiskās grūtības, 1. līgas komanda likvidēta un ir saņemts kluba lūgums, ļaut spēlētājiem pāriet uz citām komandām.

 

 

Disciplinārā komisija nolēmusi atļaut "HK Smiltene" spēlētājiem pāriet uz citiem klubiem, ja no kluba, uz kuru vēlas pāriet, spēlētājs ir saņēmis rakstisku piekrišanu no pārējiem savas līgas klubiem un iesniedzis to direktorātam. Līdz ar to izmaiņas notikušas arī spēļu rezultātu tabulā. Tajā anulēti "HK Smiltene" rezultāti.

 

Patlaban 1. līgas komandu konkurencē līderi ir valmierieši no "Inflekss", 2. "Smiltenes Vanagi", 3. "Anvars un partneri" (Valmiera). 2. līgā, kurā konkurence nenoliedzami ir lielāka, Valkas rajona hokejisti ierindojas šādās vietās - 4. "Vijciems", 5. "Skorpions" un 11. "Agrosmiltene". Savukārt 3. līgā "Smiltenes Vanagi" ir 10. vietā.

Komentāri 2

forši...visas komandas izstāsies un Vanagi kļūs ar čempioniem

pirms 12 gadiem, 2009.02.03 09:12

Sports