Hokejs: Ļauj uzvarēt pretiniekiem

Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā pēdējo spēļu rezultāti Valkas rajona komandām nav iepriecinoši. 2. līgas komanda "HSK/Agrosmiltene" Tartu, stājoties pretī spēcīgajiem konkurentiem no "Condor", piedzīvoja sakāvi.

 

Šīs pašas līgas hokeja komanda "Skorpions" un trešās līgas spēlētāji no "Smiltenes Vanagiem" atzīst, ka paši godam neesot cīnījušies, tāpēc rezultāts par labu pretiniekiem.

 

15. oktobrī Igaunijā "HKS/Agrosmiltene" spēlēja ar, viņuprāt, 2. līgas stiprāko komandu "Condor", rezultāts 1:8. "Viņi ir vieni no stiprākajiem šajā līgā, igauņiem labs komandas sastāvs. Jāatzīst, ka mēs bijām švaki," saka komandas treneris Marijans Strapcāns.

 

Brīvdienās Vidzemes Olimpiskajā centrā spēli aizvadīja divas Valkas rajona hokeja komandas. 19. oktobrī pirmie spēlēja 3. līgas hokejisti no "SCO Centrs" pret "Smiltenes Vanagiem", rezultāts 1:0. "Rezultāts līdzīgs, tomēr slikti spēlējām. Iepriekšējā dienā vairākiem hokejistiem bija cita spēle, bet to nevar uzskatīt par attaisnojumu. Pašiem jāmācās no kļūdām un jāpilnveidojas. Diemžēl šoreiz nebija jūtams cīņas spars," atzīst smilteniešu treneris Ilgvars Plētiens.

 

 

 Pēcpusdienā zaudējumu piedzīvoja arī 2. līgas hokejisti no "Skorpions" spēlē pret "HK VOC".

 

 

Valmierieši ar pēcspēles soda metieniem guva uzvaru, rezultāts 3:2. "Pirmo trešdaļu visa komanda bija kā aizmigusi, tad jau zaudējām 0:2. Patiesībā viņi ir vājāki, jo tur tikai daži labi spēlētāji. Paši jau esam vainīgi, ka necīnījāmies kā nākas," uzskata "Skorpiona" pārstāvis Jānis Bormanis.

Sports