Hokejs: Mājnieki uzvar

Neatkarīgajā amatieru hokeja līgā 1. līgas komandām no Smiltenes rit otrais aplis. Par uzvarām cīnās deviņas komandas, divas no tām ir no Smiltenes - "HK Smiltene" un "Smiltenes Vanagi".

 

Abas komandas 14. februārī spēles aizvadīja mājās (Vidzemes Olimpiskajā centrā - red.)Pirmie spēli sāka "Smiltenes Vanagi" pret "INTRAC - Jevruss" (Rīga), rezultāts 4:2 (0:1, 0:1, 4:0).

 

 

"Vanagu" treneris Ilgvars Plētiens teic, ka smiltenieši nospēlējuši labi, tāpēc arī ir rezultāts. "Rīdzinieki līdz šim bija līdervienība. Bet, kā jau esmu minējis iepriekš, neviens nav neuzvarams," bilst I. Plētiens.Pēc tam veiksme bija arī "HK Smiltene" pusē.

 

 

Viņi spēlē pret "Parex banku" (Rīga) guva uzvaru, rezultāts 4:2 (1:1, 1:0, 2:1). Arī "Parex banka" ir spēcīga amatieru hokeja līgas komanda, bet šoreiz smiltenieši bija stiprāki.

 

 

"Šī sezona mums ir veiksmīga. Hokejisti ir pieraduši spēlēt tādā līmenī. Ir nākuši klāt vairāki labi spēlētāji. Patiešām esmu apmierināts ar komandas rezultātiem," priecājas komandas vadītājs Jānis Lauris.

Sports