Hokejs: Mūsējiem tikai uzvaras 1

Aizvadītajā nedēļa panākumiem bagātas spēles Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā aizvadījuši Sedas un Smiltenes hokejisti.

 

3. līgā atstājot "Austrumvilkus" bez neviena punkta, uzvaru guva "Smiltenes Vanagi". Rezultāts 2:0 (2:0, 0:0, 0:0). "Smiltenes Vanagu" treneris Ilgavrs Plētiens priecājas par uzvaru, tomēr viņu neapmierina komandas izpildījums.

 

"Jāgūst patīkamas emocijas un baudījums par spēles saturu. Šoreiz tā nebija. Pret spēcīgākiem pretiniekiem ir aizvadītas labākas spēles. Uz ledus nevar iziet ar domu, ka otra komanda ir vājāka. Visi jāuztver vienlīdz nopietni," komentē I. Plētiens.

 

Viņš gan piebilst, ka otrais aplis 3. līgā "Vanagiem" ir labākas par pirmo. No piecām spēlēm četras uzvaras.

 

Pēc tam 1./2. līgā prieku sev sagādāja HK "Smiltene 09". Smiltenieši ar četru punktu pārsvaru guva uzvaru spēlē pret vienlīdz spēcīgajiem "Cēsu" hokejistiem. Rezultāts 5:1 (2:1, 1:0, 2:0).

 

Gavilēt varēja arī "Seda". Piepildījās "Sedas" pārstāvja Eduarda Lapiņa teiktie vārdi kādā intervijā par revanšu "Infleksam". Mūsējiem izdevās atspēlēties.

 

Savu otro spēli pret "Infleksu" "Seda" aizvadīja ar panākumiem. Pēdējā periodā gūstot trīs vārtus, viņi sev nodrošināja uzvaru. Rezultāts 3:2 (0:0, 0:1, 3:1).

Komentāri 1

Sports