Hokejs: Negaidīta sakāve komandai 6

3. līgas komanda "Smiltenes Vanagi" Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā piedzīvoja negaidītu sakāvi spēlē ar "HK Lemisele" no Limbažiem. Pēc neveiksmīgā rezultāta smilteniešu treneris ir paškritisks.

 

2. decembra vakarā Vidzemes Olimpiskajā centrā "Smiltenes Vanagi" zaudēja "HK Lemiselei", spēles rezultāts 0:6. "Smiltenes Vanagu" jaunizveidotās komandas treneris Ilgvars Plētiens pēc spēles emocijas neslēpj. "Domāju, ka beidzot uzvarēsim, bet šoreiz rezultāts pavisam bēdīgs. Neprotu izskaidrot šī brīža sajūtas," saka I. Plētiens.

 

Viņš apgalvo, ka "Smiltenes Vanagi" hokeju būtībā spēlējuši tikai pirmo trešdaļu. Tā esot bijusi arī vislīdzvērtīgākā trešdaļa no visām līdzšinējām komandas spēlēm Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā (VAČH).

 

 

 "Pārāk daudz tehnisku kļūdu. Dažiem pietrūkst koncentrēšanās un spēles disciplīnas. Viss sākās no sīkumiem. Ja spēli nospēlētu tā, kā pirmajā trešdaļā, tad būtu lielas cerības uzvarēt. Tagad sešas vārtos ielaistās ripas ir par daudz uz kopīgā fona," saka komandas treneris.

 

Šogad 3. līgas "Smiltenes Vanagi", sākot spēlēt VAČH, neloloja nekādas cerības. Tomēr šādu iznākumu arī negaidīja. "Cerēju, ka vecākie spēlētāji ar savu meistarību spēs palīdzēt vairāk. Viņiem ir krietni lielāka spēļu prakse, tomēr tie uz jauno spēlētāju fona neizceļas. Mums jāmācās un jākļūst gudrākiem. Dažkārt pietrūkst pat elementāras gudrības," saka I. Plētiens.

 

Pretinieku komandas kapteinis Māris Segliņš piekrīt I. Plētiena teiktajam, ka jaunajiem puišiem vēl pietrūkst meistarības. "Vārtsargs viņiem ir labs, arī ātrums puišiem ir vajadzīgais, tikai pietrūkst meistarības. Pēc diviem gadiem spēles rezultāts būs pretējs," par pretiniekiem saka "HK Lemisele" kapteinis.

Komentāri 6

Hm

Paškritika zināmās devās ir laba, bet nevar arī aizrauties ar kritizēšanu, savādāk jaunajiem čaļiem pazudīs vēlme spēlēt, kā tas jau ir noticis ar daudziem talantīgiem čaļiem. Ilgvar palasi lūdzu sporta psiholoģiju.
P.S. Nekā personīga :)

pirms 12 gadiem, 2008.12.04 12:57

sims

blāc...zaudējam pat Limbažiem...tur tak hokejs nekad nav bijis.

pirms 12 gadiem, 2008.12.04 14:31

qwerty

Vēl jau nav pat sācies otrais aplis tā kā cerams ka nevajadzēs pat divus gadus kā vien sagaidīt otro spēli.

pirms 12 gadiem, 2008.12.04 19:50

speletajs

Kā trenē tā spēlē! un ja spēlē būs tāda attieksme no trenera puses kāda bija šitajā spēlē drīz vien Tu Ilgvar varesi viens pats kapāt jo kaut kā negribas spēlēt ja no trenera puses nāk diezgan nosodoši un morāli graujoši vārdi! :)*

pirms 12 gadiem, 2008.12.05 20:50

Motosams

Esmu bijis gan trenniņos gan uz jauno censoņu spēlēm un arī kaut nedaudz no hokeja sajēga ir man.Nemeklējat vainu citos,bet paši nolaižaties uz zemes.Trenniņos 99 procenti no sevis iedomājas jau ka esat zvaigznes, bet jūs pat elementārākās lietas slidojot nevarat(vairāk jau negribat)Izpildīt.Vienīgais ko jūs esat (individuāli) iemācijušies - triekt ripu pret bortu.(ja to var nosaukt par triecienu 15 - 17 gadu vecumā).Hokejs ir jāmīl un jāatdod trenniņos viss kas tevī ir iekšā.Jūsu attieksmi vajadzētu uzņem kamerā un palaist kā komēdiju cik negribīgi un brīžiem nevarīgi jūs ZVAIGZNES izskataties no malas.Jums neviens trenners nebūs labs kamēr jūs paši NEGRIBĒSIET to darīt.Tās ir tikai un vienīgi manas domas par šo tēmu.Lai jums un jūsu komandai viss izdodas. UN vēl.Pirmā raksta autor Spēlētāj - Tu kā jau kārtīgs latvietis māki mēslus citiem liet virsū slēpjoties zem cita vārda.Kāds no tevis var būt hokejists ja tev pat runāt savā balsī bail.

pirms 12 gadiem, 2008.12.09 11:48

Sports