Hokejs: Noskaidrots, kurš kuru 14

Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā pirmajā aplī 28. oktobrī "HK Smiltene" stājās pretī "Smiltenes Vanagiem". "HK Smiltene" treneris Marijans Strapcāns jau pirms spēles bija pārliecināts, ka komanda šajā spēlē uzvarēs.

 

Tā arī notika. "Smiltenes Vanagi" spēlē pret "HK Smiltene" zaudēja, rezultāts 0:4 (0:1, 0:3, 0:0). "Bijām sagatavojušies un visu spēles gaitu kontrolējām. Spēlējot pret savas pilsētas hokejistiem, motivācija uzvarēt rodas pati no sevis. Kurš nu kuru," saka M. Strapcāns.

 

Pretinieku komandas treneris Ilgvars Plētiens atzina, ka hokejistiem pietrūcis meistarības izmantot īstos brīžus, lai gūtu vārtus. "Nekas pārdabisks jau nenotika, spēle bija līdzīga," uzskata treneris.29. oktobrī no Tartu ar uzvaru mājās brauca 2. līgas hokejisti no "Vijciema".

 

 

Uzvaru viņi izcīnīja spēlē ar igauņiem no "Condor", rezultāts 3:1. "Smagi gāja, jo nebija dažu vadošo spēlētāju. Tomēr cīnījāmies vareni, zēni sasparojās. Labi nospēlēja vārtsargs Jānis Lauris," stāsta vijciemiešu treneris Juris Kalniņš.

Komentāri 14

hokejs

Ja Vanagu komandaa reali netiktu laistas tik 2 mainjas un nebutu kaadu labu laiku atpakalj padziiti speletaji kuri maak speleet, atstaajot dazus kuri ''PROT VISLABAK'' spelet tad varetu cinities.....

pirms 12 gadiem, 2008.11.01 11:13

Smilteniete

Ar visiem zināmu komandas nosaukumu vien nepietiek, lai komanda būtu laba - acīmredzot lielā mērā no svara ir arī cilvēcīgais faktors un spēlētāju vēlme spētēt konkrētajā komandā :))))

pirms 12 gadiem, 2008.11.02 18:11

Uzskatu, ka H/K Smiltene nav labāks par Vanagiem. Ja paskatītos kā Smiltenei ietu bez spēlētājiem no Rīgas un Gulbenes tā bilde būtu pavisam savādāka. To pašu var teikt par lielpagastu, kuri uzdāvinot mazdārziņu Jānim Laurim, izcīna vismaz kādu uzvaru. Neko sliktu nevar teikt par AGRO Smilteni un, jo īpaši Skorpionu, kuri ar saviem čaļiem no Smiltenes un tās apkārtnes kārtīgi cīnās. Būtu jāpievērš uzmanība arī tam, ka pašlaik Skorpions ir labu gabalu priekšā Vijciemam...

pirms 12 gadiem, 2008.11.02 21:10

Ozo

Nu klausaties veči - vai tiešām Jūs to spēli, kurā 10 spēlētāji klupdami, krisdami, uz nūjām atspiedušies kluburē pa laukumu saucat par hokeju??? Nesaprotu, kapēc šī ziņa ir ievietota rubrikā Sports? Tai vajadzētu būt kriozos vai sociālās palīdzības rubrikai.

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 09:46

lielpagasts

Ozo te ļerkst, ka Skorpions sastāv tikai no vietējiem Smilteniešiem, bet kāpēc netiek pieminēts, ka spēlē arī no Sedas. Tāpat lai Ozo uzliek brilles un apskatās cik spēles ir nospēlējis Vijciems un cik Skorpions.

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 12:02

ozo 2

Vijciems bez J.Laura vārtos ir 3.līgas komanda,kaut spēlētāji tur ir no malu malām savākti!

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 12:46

Ozo

Veči, es tak nedomāju kādu atsevišķu komandu, bet gan visas komandas, kuras spēlē šajā turnīrā, no I līdz III līgai. Nu paskataties uz sevi taču vienreiz no malas; pārrēkties var. Nu OK - varbūt ir pāris džeki, kas kaut cik normāli pārvietojas uz slidām, tomēr kopumā spēlētāju sagatavotība ir vāja.

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 12:56

opaa

Kurš tad teica,ka VAČH ir profesionāļu turnīrs, te savākušies amatieri. Tu, ozo, pat klamburēt droši vien nemāki,turpini sēdēt netā un visus ap***

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 13:13

eu, cik ta cjalju skorpionaa no sedas?! lielpagasta cjalis laikam saka, ka dikti daudz...:D:D:D

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 17:14

Lielpagasts

Skatos visi ap....š Vijciemu, bet skatoties viņu spēli no malas man gan neliekas, ka viņi klamburētu un būtu atkarīgi tikai no vārtsarga (visu cieņu, Jānis ir labākais). Vijciemā ir komandas gars, jo visi čaļi cīnās neskatoties ne uz ko. Un visi ap....sēji lai paši iet...D....st, ar Ozo priekšgalā.Būtu priecājušies, ka no Valkas rajona spēlē tik daudz komandas, bet nē jāapd..š.

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 17:50

Skats no malas

Izlasot šos komentārus, gribas uzslavēt vijciemiešus. Malači, jūs ar savu spēli esat pamatīgi kādam iegriezuši, ja jau jūs tā norej! Katrai komandai ir tiesības piesaistīt spēlētājus. Ja jau Vijciems būtu tik peļama komanda, tāds vārtsargs kā Jānis Lauris pie viņiem nespēlētu. Jo ne jau naudas un mazdārziņa dēļ viņš spēlē! Spēlētāju piesaistīšana taču notiek visos līmeņos, arī "Dinamo". Ja kāds to nedara, tad rodas jautājums vai viņi nemāk piesaistīt vai pie viņiem negrib spēlēt. Vārtsargam ir liela nozīme, bet tik visu varošs viņš nav, lai mestu ripas pretinieku vārtos! Man nepieņemamāk liekas tas, ka no citām komandām ir dzirdētas sliktas atsauksmes par vienu Smiltenes komandu par agresīvu un rupju spēlēšanu. Un par to, cik augstu katra komanda atrodas, vēl ir stipri par agru spriest!Malači, kas brīvo laiku pavada spēlējot hokeju, kaut vai šādā līmenī, un nepatika rodas pret tiem, kuri citus norej, tas jau ir visvieglākais! Un galu galā, ja tik ļoti neptīk, var taču to klamburēšanu neskatīties!

pirms 12 gadiem, 2008.11.04 11:15

un diez cik spēlētāju ir Vanagos no Smiltenes :D visi no Sedas salasiiti, ka komandaa jaasarunaajas krieviski.

pirms 12 gadiem, 2008.11.06 18:20

IEVA

starpcitu,tie kas aprej Vijciemu nav īsti normāli cilvēki.juus nemaz savās mazajās smadzenēs nespējat saprast,ka vini visi pasi ir panākusi.neviens viņiem nav uzmeties par lielo sponsoru,paši maksā par visu.paši izcīna.jo vienmēr šajā pagastā- sporta aktivitātēs-ir bijis cīņas spars,kuru nezaudee arii zaudeejot kādam.un protams,ka jāsāk tāds mazs pagasts noniecināt,ja izdara ne pa prātam kādai augstāk stāvošai komandai.Neviens jums arī neliedz piesaistīt vārtsargu,lai pec tam nav jāpārdzīvo un jārunā.Varbuut padomājiet ar galvu.Visu cieņu Jurim Kalniņam,jo viņš visu savu dzīvi un nervus ir atdevis sportam,ko cits nemaz nevarētu izturēt.Tā kā mīļie cilvēki DOMĀJAT KO RUNĀJAT!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.08 21:10

Sports