Hokejs: Par uzvarām cīnās Valmierā un Tartu

Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) turpinās Vidzemes atklātais čempionāts hokejā, kurā veiksmīgi startē Valkas rajona hokeja komandas, īpaši - pirmās līgas hokejisti.

 

 

25. martā VOC spēlēja mūsu rajona 1., 2. un 3. līgas hokejisti. Mačos piedzīvotas gan uzvaras, gan zaudējumi. Pirmie laukumā izgāja 2. līgas hokejisti no "Skorpions" un "HSK/Agrosmiltene". Ar soda metieniem uzvarēja "Skorpions", rezultāts 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0). Pēc tam par uzvaru cīnījās viena no spēcīgākajām 1. līgas komandām - "HK Smiltene" pret "Api". Ar rezultātu 5:3 (2:0, 1:3, 2:0) uzvarēja mūsējie.

 

Šoreiz nepaveicās hokejistiem no "Sedas", kuri spēlē ar 3. līgas līderiem "Wendi" piedzīvoja zaudējumu 0:5 (0:2, 0:3, 0:0).

 

26. martā "Smiltenes Vanagi" devās uz Tartu Igaunijā, kur čempionātā stājās pretī līderiem no "Kayakas". Smiltenes hokejisti zaudēja igauņiem ar 1:6.

 

"Pretinieki bija labāki, un spēle adekvāta tam sastāvam, kādā ieradāmies Igaunijā," komentē "Smiltenes Vanagu" treneris Ilgvars Plētiens.Hokejistu treneris piebilst, ka nevienam negribas zaudēt, bet ir jāsaprot savas iespējas katrā situācijā.

 

Nākamās spēles rajona hokejistiem VOC būs 29. martā pulksten 11.00, kad par uzvaru cīnīsies "HSK/Agrosmiltene" un "Superbebri" no Limbažiem, bet pulksten 17.45 "Smiltenes Vanagi" un gulbenieši no "Rubates".

Sports