Hokejs: Pelnītas uzvaras un zaudējumi 2

Nedēļas nogalē Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā spēles aizvadīja četras Valkas rajona hokeja komandas. Mūsējiem divas uzvaras un divi zaudējumi.

Vidzemes Olimpiskajā centrā 25. oktobrī divām Valkas rajona hokeja komandām diena iesākās ar zaudējumu pretinieku komandām. Prieku sagādāja 3. līgas komanda "Smiltenes Vanagi", kuri ar pēcspēles soda metieniem guva uzvaru pār gulbeniešiem.

Pirmie spēlēja 2. līgas hokejisti no "Skorpions" pret "Matīšiem", rezultāts 2:0. "Pietrūka mums meistarības. Līdz trešajam periodam nevarējām iemest vārtos. Bija vairākas epizodes, kad netrāpījām pat tukšos vārtos. Paši vien esam vainīgi," atklāj komandas pārstāvis Jānis Bormanis.

Pēc tam "Vijciems" spēlēja pret igauņiem no "Ruutel", rezultāts 2:3. "Atkal neizmantojām īstos brīžus. Vēl trešajā periodā bijām vadībā, tikai īsi pirms spēles beigām viņi guva punktu pārsvaru. Viņi sen nebija mūs vinnējuši," stāsta komandas treneris Juris Kalniņš.

Lai gan rezultāts ir par labu pretinieku komandai, vijciemiešu treneris ar spēli ir apmierināts, jo nevarot vainot pretiniekus par pašu pieļautajām kļūdām. Pēc zaudējuma komanda cer uz uzvaru spēlē pret "Condor" no Igaunijas.

Pēc 2. līgas hokeja komandām Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā (VAČH) pirmajā aplī uzvaru izcīnīja "Smiltenes Vanagu" jaunā komanda. Smiltenieši ar pēcspēles soda metieniem uzvarēja "HFK Gulbene" hokejistus, rezultāts 3:2. "Prieks par spēlētāju centību.

Beidzot varam nonākt arī pie pozitīva rezultāta, pretēji iepriekšējai spēlei, kad mūsējie necīnījās pietiekami. Uzvara pašiem ir patīkama, jo katrs savu devumu tajā ielicis. Liels nopelns ir vārtsargam," saka "Smiltenes Vanagu" treneris Ilgvars Plētiens.

Svētdien, 26. oktobrī, VAČH spēlēja 2. līgas komanda "HSK/ Agrosmiltene" pret "Api", rezultāts 1:4. "HSK/Agrosmiltene" komandas treneris Marijans Strapcāns atzīst, ka rezultāts atbilst spēles gaitai. ""Ape" ir stipra komanda, kaut gan pirmie divi periodi bija samērā līdzīgi," komentē M. Strapcāns.

Viņš ir pārliecināts, ka šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā pulksten 19.50 būs interesanta spēle 1. līgas komandai "HK Smiltene" pret "Smiltenes Vanagiem". "Tad varēs redzēt, kurš kuru. Domāju, ka mēs uzvarēsim, tāpēc jācīnās," saka M. Strapcāns.

Savukārt 29. oktobrī Tartu spēle būs hokeja komandai "Vijciems" pret "Condor".

Komentāri 2

Smilteniete

Marim bij taisnība - mēs uzvarējām ;)

pirms 12 gadiem, 2008.10.30 08:43

es tikai domāju, ka smiltenes komandā spēlē dažas sievietes, bet laikam jau tā arī ir...

pirms 12 gadiem, 2008.11.02 21:20