Hokejs: Pirmās uzvaras un zaudējumi 9

Septītajā Vidzemes atklātā čempionāta hokejā sezonā savu pirmo uzvaru izcīnīja "Skorpions" spēlē pret "Smilteni '09", bet smagu zaudējumu piedzīvoja "Smiltenes vanagi" pret 2010. gada vicečempioniem "Infleksu".

Pagājušo ceturtdien Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē tikās "Vijciema" hokejisti un "Cēsu" komanda. Ar nelielu pārsvaru 3:2 spēli par labu sev noslēdza vijciemieši.

1. oktobrī laukumā izgāja trīs bijušā Valkas rajona hokeja komandas. Pirmie sāka "Skorpions" un "Smiltene '09". Meistarīgāki izrādījās "Skorpiona" spēlētāji, kuri ar 6:3 uzvarēja pretiniekus. Pēc tam spēli aizvadīja pašmāju komanda "Inflekss" pret "Smiltenes vanagiem", kuri šosezon spēlē 1. līgā.

Smilteniešiem neizdevās realizēt nevienus vārtus, turpretī valmieriešiem 12. Savukārt "Seda" meistarībā mērojās ar Krievijas komandu "Pečori", gūstot uzvaru. Rezultāts - 7:4.

Šobrīd no 1. līgas komandām čempionātā divas uzvaras ir "Sedas" un "Vijciema" kontā, bet pa vienai - "Skorpionam", "Infleksam" un "Cēsīm".

Komentāri 9

Braucējs

Varētu uzrakstīt komandas sastāvus, varbūt kaut kas ir mainījies. Arī kas ieslidināja ripu vārtos. Savādāk tāds pliks, nebaudāms raksts. Atbalstīsim savējos hokejā.

pirms 9 gadiem, 2011.10.05 17:26

Ripa

Rakstiet vairāk par pašmāju komandām, iepazīstiniet ar spēlētājiem, treneriem, pastāstiet par viņu darbu! " Ziemeļlatvijā" varētu izveidot rubriku "Hoheja vēstis" vai ko tamlīdzīgu.... , interesentu netrūktu. Varbūt šajā rubrikā varētu paciemoties arī kāds no RD vai citu klubu spēlētājiem....... Tās ir tikai manas domas.... Piekrītu komentētājam ar niku"Braucējs", savējie varoņi arī jāzina.

pirms 9 gadiem, 2011.10.05 22:20

Skorpis

Raksta autore atkal elementā - "neizdevās realizēt nevienus vārtus" - vārtus nerealizē, vārtus gūst, tajos iesit vai iemet ripu, realizē iespēju vai vārtu gūšanas momentu. Vai tiešām avīzē nav neviena cilvēka, kas saprotami var aprakstīt hokeju.

pirms 9 gadiem, 2011.10.05 22:42

123

to Skorpis
ar raksta autori viss ir OK!katram bernudārzniekam un pensionāram jau nav siki jāizskaidro kurā brīdī ir situācija un kurā ir moments, kas ir sitiens ,metiens un iemetiens:) vienmēr kādam būs no rakstiem daudz neskaidra-es piem visu sapratu kurš iemeta kurš nē un kurš vinēja un kurš zaudēja!
Nezinīšiem ieteiktu paskatities tādus saitus kā www.voc. lv vai sports valmierā .lv- tur ir gan komandas ,spēļu grafiki, komandu sastāvi un daudz kas cits , kā arī var uzzināt kā un kur visas spēles var vērot klātienē

pirms 9 gadiem, 2011.10.06 11:26

to 123

Piekrītu Braucējam, Ripai un Skorpim. Ja raksta, tad profesionāli. Citādi nafik man jālasa Ziemeļlatvija.

pirms 9 gadiem, 2011.10.07 14:43

piekrītu 123

Var jau domāt, ka tā ir profesionalitāte, bet patiesībā copi -paste no interneta lapām ar piebildi resursi tādi un tādi. Tā nav profesionalitāte, bet slēpts plaģiātisms. Var taisīt lapas un šefot par galveno notikumu zinātāju, bet tā ir un paliek tikai pārpublicēšana...tāpēc nafik vai nafig un llabāk lasi orģinālu :)))))

pirms 9 gadiem, 2011.10.08 11:20

Leprikons

Ka man liekas bij viens kadrs...kurs ar katru kasta progreseja.Raksti ar palika labaki un intr...,bet cik noprotu tad vinu atlaida.

pirms 9 gadiem, 2011.10.08 13:39

...

ja jau esi tads fans, ej uz speli, nevis meklee atrefereejumu ziemellatvija. Man pilnigi pietiek ar rezultatu. Man pie kajas, kas ar ko un uz kuru pusi.

pirms 9 gadiem, 2011.10.09 17:56

Sports