Hokejs: Sezonu noslēdz ar divām medaļām 5

Valkas rajona hokejisti Vidzemes atklāto čempionātu hokejā noslēdz ar divām bronzas medaļām. Vienu sezonas laikā nopelnījuši 1. līgas "Smiltenes Vanagi", otru - "Vijciems".

 

Sākotnēji čempionātā pa trijām līgām kopā spēlēja 31 komanda. Vairākas komandas, dažādu iemeslu vadītas, no dalības čempionātā izstājās. Palika 29 izturīgākās.

 

Vietu sadalījums 1. līgā atšķiras no iepriekšējām sezonām, kad ar zelta medaļām mājās devās komanda "Kayakas" no Igaunijas. 2008./2009. gada sezonā uzvarēja "Inflekss" (Valmiera), 2. "Kayakas" un 3. "Smiltenes Vanagi". Vidzemes atklātā čempionāta hokejā dati liecina, ka līgas labāko spēlētāju vidū nav smilteniešu. Toties "Smiltenes Vanagu" labākie hokejisti ir Marks Cepeļevs, Valērijs Popovs un Kristaps Bīnerts.

 

Notikumiem bagātas spēles visas sezonas garumā norisinājās 2. līgā. No Valkas rajona šajā līgā sacentās "Skorpions", "Vijciems" un "HKS/Agrosmiltene". Šogad zeltu un sudrabu izcīna igauņi no "Ruutel" un "Condor".

 

 

3. vietas ieguvējiem no "Vijciema" tikai četri punkti pietrūka līdz līderpozīcijai. 2. līgas labāko spēlētāju vidū ir vijciemietis Jānis Lauris (labākais vārtsargs). Sezonas laikā komandā labākie - Atis Empelis, Jānis Kalniņš un Aivars Vērsis.

 

"Skorpions" un"HKS/Agrosmiltene" attiecīgi ieguva 6. un 11. vietu. "Skorpionā" labākie - Mārtiņš Seisums, Mikus Bērziņš un Edgars Atars. Savuārt "HKS/Agrosmiltene" - Jānis Rudzītis, Jānis Sokolovs un Aigars Rubenis.

 

3. līgā 1. vietā "Ciedra A" (Valmiera), 2. "HFK Gulbene", 3. "Jumiķis" (Valmiera). Jaunizveidotā "Smiltenes Vanagu" jauniešu komandai debija Vidzemes čempionātā noslēdzas ar 10. vietu. Viens no labākajiem 3. līgas spēlētājiem ir smiltenietis Jānis Leitis (vārtsargs). Bet "Vanagu" komandā - Kristaps Leitis, Jānis Līkans un Mārtiņš Leitis.

Komentāri 5

jap

Vijciems visu laiku labakie!man patik vinu energija un gribasspeks attistit hokeju ari pagasta!

pirms 12 gadiem, 2009.05.21 15:31

Do It....

praktiski sanāk ka Vanagi palika pēdējie 1. līgā :):):)

pirms 12 gadiem, 2009.05.22 16:55

nē! kā pēdējie palika Valmieras hokeja kluba jaunieši, kuri sezonas garumā IZCĪNIJA 1 punktu... un pirmās līgas pirmās 3 komandas ir pilnīgi vienlīdzīgos spēkos.

pirms 12 gadiem, 2009.05.22 18:47

bruklins

Bez J.Laura vārtosVOC kausā, Vijciemieši nebija spējīgi tikt tālāk par 1/4 finālu.Tā kā nosaukt Vijciemu par visu laiku labākajiem ir ļoti skaļi teikts.

pirms 12 gadiem, 2009.05.23 10:41

Sports