Hokejs: Šogad komandām līmenis augstāks

Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā turpinās spraigas spēles. Paši hokejisti atzīst, ka šogad 1. līgā spēlētāju līmenis un meistarība ir palielinājusies. Viena no spēcīgākajām komandām patlaban ir "Anvars un partneri" (Valmiera), aiz sevis atstājot mājiniekus, igauņus un smilteniešus.

 

Pēc aizvadītajām spēlēm 1. un 2. aplī no sešām 1. līgas komandām pašreiz 4. vietā ir "Smiltenes Vanagi", 5. "HK Smiltene". Pēc aizvadītajām spēlēm 1. aplī no 13 otrās līgas komandām visaugstāk no Valkas rajona ir "Vijciems", viņi 3. vietā, 4. "Skorpions", 9. "HSK/Agrosmiltene", bet no 12 trešās līgas komandām "Smiltenes Vanagi" patlaban ir 11. vietā.

 

25. novembrī VOC norisinājās spēle 1. līgas hokejistiem no "HK Smiltene" pret "Anvars un partneri", rezultāts 2:4 (1:0, 0:1, 1:3). "Šogad 1. līgā ir daudz augstāks līmenis nekā pagājušajā gadā un pretinieki ir vieni no labākajiem. Pirmajā trešdaļā mums veicās labi, bet pēc tam neizdevās realizēt vairākus momentus," saka "HK Smiltene" treneris Marijans Strapcāns. Viņš apgalvo, ka "Anvars un partneri" var dēvēt par vēl augstāka līmeņa hokejistiem.

Sports